Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият телевизор Blaupunkt ?

Гласували
36. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    10 27.78%
  • Много добра

    8 22.22%
  • Добра

    5 13.89%
  • Средна

    3 8.33%
  • Задоволителна

    3 8.33%
  • Слаба

    8 22.22%
Отговори на анкетата
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 225
Like Tree32Одобрявам

Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    46
    #196

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Ако е купен от Кауфланд с 3г гаранция, опитай да го върнеш. Казват че нямат сервиз и връщат парите.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    5
    #197

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    [QUOTE=popovp;805220]
    Добра вечер!И аз намислих да го върна.Само ще почакам да докарат друга партида ише го сменя!Много добра картина,лесно се настройва на сателити,мотора верти стабилно,дайсеци работят..,Само трябва да намеря как да му вкарам Oscam или Newcamd.Ako нещо знаеш по въпроса-обади се..Благодаря за внимание

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    46
    #198

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    По-добре избързай с връщането че може нещата да се променят. И при мен отлична работа на сат / кабелния / ефирен тунери. Сега гледам предлагат във Варна с 3-те тунера, с HEVC, нo 32".
    paweltg одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    5
    #199

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Благодаря!Ще си мисля по въпроса...

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    5
    #200

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Добър ден! Реших си проблема с Blaupunkt 43/137Z-WB-11B-FGBQUX-EU.Излязох от сервизно меню с продължително задържане на бутона "Standby" на телеизора.Приятен ден!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    46
    #201

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Браво! Ще помогне и на други изпаднали в подобна ситуация.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    46
    #202

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от popovp Виж публикацията
    HEVC тест на BO40E148 Full HD, HEVC модела

    https://youtu.be/jyPDC2Y7ztc
    HEVC програмите по спътниците се увеличават и проверка за работата на Блаупункта със спътник 16Е показва:

    11о55V/ 27500


    11093V/ 27500
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    hristoslav2 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #203

    Отговор: BLAUPUNKT 32" 3D

    Здравейте.Извинявам се,че питам в тази тема.Ако сметнете,че не си заслужава не ми отговаряйте.Имам телевизор Blaupunkt 21.5 LED TV.На табелката отзад са изписани следните номера:B215FC155FBK; и 215/155I-GB-1B-FHBKUP-EU.Има и още два,но мисля,че тези ще стигнат.Проблема е,че не мога да сменям местата на програмите.Ясно,че е с жълтия бутон,но нищо не става като го натискам.Светодиода на телевизора примигва.Дали бутона е развален или е нещо друго в апарата?Инструкцията му е обща или от друг модел на фирмата и в нея няма руски,английски и български.Доколкото можах да схвана с превод от немски,с жълтия бутон се действа.На другия,който е Philips може да се променят само в предпочитани.Правя го и тук,но няма ефект..Не знам как да му върна заводските настройки.Има ли код за сервизно меню и какъв е?Извинявам се,че питам вас,но мисля,че само специалист може да ми помогне.Поздрави.
    Този пост е редактиран от porko; 02-04-18 в 21:42.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #204

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Е.Все пак чаках някакъв отговор де.Ако дистанционното не е оригинално би ли могло да се случи този проблем с цветните бутони?Защото нито един от тях не действа.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #205

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от porko Виж публикацията
    Е.Все пак чаках някакъв отговор де.Ако дистанционното не е оригинално би ли могло да се случи този проблем с цветните бутони?Защото нито един от тях не действа.
    Разбира се щом не е оргинално дистанционното да не ти функционират бутоните.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #206

    Отговор: BLAUPUNKT 32" 3D

    Цитат Първоначално публикувано от porko Виж публикацията
    Проблема е,че не мога да сменям местата на програмите. Ясно,че е с жълтия бутон,но нищо не става като го натискам. Светодиода на телевизора примигва. Дали бутона е развален или е нещо друго в апарата?
    Щом светодиода на телевизорът мига, то бутонът на дистанционното е наред.
    Проблемът е, че дистанционното ти, не е оригинално. Има разлика в кодовете и от там телевизорът не реагира.

    Потърси универсално дистанционно и въведи кодовете за BLAUPUNKT - все с някой от тях трябва да стане.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #207

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Най-добре потърси в нета дистанционно-заместител за точно твоя модел ТВ.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #208

    Отговор: BLAUPUNKT 32" 3D

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Щом светодиода на телевизорът мига, то бутонът на дистанционното е наред.
    Проблемът е, че дистанционното ти, не е оригинално. Има разлика в кодовете и от там телевизорът не реагира.

    Потърси универсално дистанционно и въведи кодовете за BLAUPUNKT - все с някой от тях трябва да стане.
    Търсих.Не можах да намеря.Може би наистина трябва програмируемо и да се въведе код на телевизора.Обаче не знам там,от където го купя дали могат и дали знаят какъв е кода...Или пък ако аз трябва да ги въведа откъде да ги потърся?И трябва ли през компютър или от клавиатурата на дистанционното?Благодаря за отговорите.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Мнения
    204
    #209

    Отговор: BLAUPUNKT 32" 3D

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Тези,заедно с Телефункен,Грундиг,бяха големи имена,но,честно казано,сега бих ги пропуснал и бих се насочил към нещо масово,за което има много писания във форума или бих потърсил в немски форум какви са отзивите за конкретния модел и тогава бих решил дали да го взема.

    Абе всички имена някога бяха големи, ама сега всичките са един и същи жмел.Гледам, че Телефункен и Грундиг са почти два пъти по-ефтини от Сони.И за какво да взема Сони за 1200-300лв например, като за половината пари мога да взема същото качество с немска марка.Аз твърдо съм решил, че следващия ми телевизор ще е или Блаупункт или Телефункен или Грундиг.Въобще няма да са набутвам и да сбъдвам чужди мечти, а аз само да олеквам от към джоба.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #210

    Отговор: Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения

    Те тези "марки" май от известно време нямат нищо общо с немските. Китай, Турция, тук там Ю.Корея и много рядко Япония са "марките".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения
    От BURAN във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-18, 14:07
  2. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  3. Търся мнения за телевизори TCL
    От Disho във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 03-11-13, 16:45
  4. Тостери / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:03
  5. 3D телевизори, програми ,мнения.
    От loshdancho във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 26-03-10, 07:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе