Резултати от 1 до 12 от общо 12

Авто морги за Френски автомобили в България?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    Авто морги за Френски автомобили в България?

    Скоро ще се прибирам в отпуск а ми се налага да търся части за Рено. Няма да разполагам с много време та за това ви моля да помогнете. Интересуват ме телефони и местонахождения на моргите за френски части(и специално Рено) в големите градове. Помня че имаше няколко във Варна и околността. За София, Пловдив, Бургас и Русе нямам идея.
    Всяка информация е добре дошла. Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #2

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Порових се за да намеря малко инфо за теб.

    Търси се в специализираните форуми за Рено.
    Например пускаш на Гугъла "форум рено".
    Също така направо може да търсиш автоморги.
    Например "списък автоморги"
    Ето на форум на рено тема за моргите в София
    http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=6913.15
    Ето това пък е портал със списък на автоморги в различни градове със адреси и телефони.
    http://morgi.avtoportal.bg/


  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Брат'чед, напиши ми какво ти трябва, аз ще проверя на едно друго място, близо до там, където дето пътувам постоянно и ще ти отговоря колко пари и всичко, което те интересува.
    Ако ти е изгодно, ще ти ги взема и ще ти ги донеса. За Ямбол става дума. Има там една морга, която се слави, като една от най големите за Южна България.
    А и телефон ще ти дам да си провериш сам, а аз ще ти взема това, което ти трябва.

    А ще видя и в Русе какво има. Намират се познати по моргите и от автоджамбазите.
    За Русе, направо ще ти дам телефони да си провериш и отидеш сам.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #4

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Благодаря и на двамата. Рики не очаквах че в нета и за автоморгите има информация .
    Малоне няма да ти досаждам сега,а като се прибера Става дума за дреболии които са специфични за модела и годината.
    Едното е вентилатора на климатика (строших му перката като му сглобявах електронен контрол ), а другото са ръчките за фаровете (те на рената превключвателя за дългите им се скапва за нула време, а новите струват майка си и баща си...факт че и на Туигито и на жената на 21то са капут ). Останалото са декорации и екстри дето я ги има я не и много зависи от цената дали ще ги взема.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #5

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Popkaro я разкажи малко за този електронен контро на климатика
    ако може де, че ме заинтригува

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:Авто морги за Френски автомобили в Бълга

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun
    Popkaro я разкажи малко за този електронен контро на климатика
    ако може де, че ме заинтригува
    Електронния контрол на климатика е дота интересен бъг - предпазителя на долното табло е 7 ампера а на главното табло е 10 ампера.
    и катои пуснеш клима на нормално духане от 1 -5 - както си духа , прегрява нещо и спира, след това само се пуска ,ама след какъв интервал - и идея си нямам.
    като го набримчиш на 6 - та стеепен си работи.

    Имат много калпави датчици на АБС и ръчките с мигачите.
    Дойчо - до нас има едно Рено coach разпъчцано на части.
    да питам комшуто какво точно ти требе , за каква кола и кой мотор ?
    че има няма е продал 4 вече на части .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #7

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Понеже карам Еспейс,та най-добрата морга е в Благоевград,Наско се казва човека,тел му е 0878703813.Много е точен,праща всичко по куриери,аз съм го ползвал няколко пъти,и във форума има само добри отзиви.
    А иначе влез във форума на Рено в раздела Продавам,има и от куцо пиле мляко,всичко се продава.
    http://www.renault-bg.com/smf/index.php?board=21.0

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #8

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Цитат Първоначално публикувано от SPaun
    Popkaro я разкажи малко за този електронен контро на климатика
    ако може де, че ме заинтригува
    Ами опитвам се да му направя някакво елементарно подобие на климатроник, защото гнусния резисторен блок има навика да нагаря. Един регулатор на оборотите на първо време а по нататък ще опитам да го командаря със някакъв сензор за температура но това е още в стадий на разработка. Ако ми попадне готов също може да влезе в работа.

    Техно "Кученцето" не е с климатроник и мисля че го няма и като екстра. Оборотите на вентилатора се регулират чрез трирезисторен блок с термозащита който е наврян в кожуха на вентилатора за да се охлажда. Та нямам си работа с две думи и се занимавам с глупости:-). На последната степен работи защото не минава през резисторите;-). А иначе гледах в диалоджис ама няма друга кола с такъв вентилатор май. Така че няма смисъл да питаш комшията. Утре ще постна и номера на самия вентилатор за всеки случай. Той ми е най зор щото почнаха жегите и без клима не се живее тука. Иначе колата е Туинго 98 втора или трета фаза(по талон 2001 ама нъцки:-) с мотор Д7Ф700(втория след 1996та)

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #9

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Цитат Първоначално публикувано от Popkaro

    Техно "Кученцето" не е с климатроник и мисля че го няма и като екстра. Оборотите на вентилатора се регулират чрез трирезисторен блок с термозащита който е наврян в кожуха на вентилатора за да се охлажда.
    Имам някъде скатани резистори ПЕВ / е то е е оборотно/ руски стандарт по 1, 3,3 ; 5,1 мисля и 10 ома. Мисля , че 1 бира за 3 бр е добра оферта ).
    Друг вариант е с полеваци като на самолето 155 / това е за вентилатора в купето Иначе на радиатора е мн сложно управлението - има 1 голямо реле с SMD чарколаци .

    Най- лесен вариант е бастър копче в купето за високи обороти. Гелда се температурата и се включва.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    на мен ще ми трябват , както и мотора за управление на клапите- да го ЕВА

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #11

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Сигурен ли си че е мотора? Кажи ми модела и годината. Оня ден ходих на няколко места в провинцията(по евтино е там). Открих 5-6 рена, две клиота първа фаза, две лагуни, три 21ци от различни фази. Ако нещо става от тях казвай, пак ще ходя другата седмица .

    Офф топик намерих едно Рено Алпин с много липси. Ако не забравя ще постна и снимка.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #12

    Re:Авто морги за Френски автомобили в България?

    Благодаря на всички и специално на Malone и Riki888 за отзивчивостта. Търсенето ми се увенча с успех на автоморга Жар София, където срещу 60 лева намерих всичко необходимо и то в отлично състояние.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 28-03-17, 19:24
  2. Френски прозорец тип хармоника
    От dj_q във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 10
    Последно: 25-04-11, 15:35
  3. Ползване на лаптоп за авто навигация GPS в Европа и България
    От Габриел във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 11-01-09, 01:58
  4. Как да добавя Френски език на IE6
    От Domin във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 25-07-02, 10:20
  5. ТЪРСИ СЕ WINDOWS НА ФРЕНСКИ !!!
    От Valeri във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-04-02, 18:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе