Резултати от 1 до 6 от общо 6

Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #1

    Red face Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

    Здравейте, избираме заместник на Ситроен С3 1.4HDI 2003 г. Търси се нещо една идея по-голямо, с малко повечко багажно мясно Като пари 5000 - 6000 зор до 7000 с регистрацията /левове /. Задължително с 4/5 врати и да е ДИЗЕЛ, може и същия двигател 1.4 HDI /В смисъл икономичен/, може и по-мощно да е.
    Засега сме се спрели като че ли на 307 Хечбек, че и харесва на жената, особено след фейслифта 2006-7 г. ама малко скъпички са още. Голф IV пък за тая цена са по-старички, пък V са си пари . Гледахме и Бора, ама 307 по "женствена". За съжаление от любимите здрави Волва, няма такъв клас за такива пари към момента. Корола Хечбек също е от желаните модели.
    Който има идеи, нека сподели, може и предложения конкретно да дадете. Благодаря предварително!

    П.С. Пробвах да се регистрирам в Пежо форума, но ми дава грешка в знаците на паролата и не мога да се регна да питам там препоръчителна модификация, и за конкретен VIN да ми дадат малко инфо. Ако някой има регистрация там, нека спомене на някой администратор за проблема!
    Не съм от схванатите, мога и от Германия да си я взема, ама и там изобилства от комбита, Хечбеците ги лапват веднага, явно. За евтиното, няма да е по-евтина от тукашните италиянки, но пък се предполага, че ще е по-здрав автомобил.
    Този пост е редактиран от V_Simeonov; 20-12-13 в 10:45.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

    Колега , ако има един Хюндай i30 за тези пари няма да е зле . Може и Киа ! Няма как да ти предложа модел на Хонда - просто дизела им на Исузу е с двуврато купе в повечето случаи . Сузуки SX4 ?

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #3

    Отговор: Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    ...ако има един Хюндай i30 за тези пари...
    Няма. Твърде е нов, за да го вместиш в "5000-6000 зор до 7000". Но ако намериш, вземи и за мен една (по възможност да не е "плувала")

    @ V_Simeonov - Какво ще правиш "старото" C3? Че за дъщеря ми търся нещо от сорта - C3, Corsa C, Micra, A klasse, Stilo...
    Този пост е редактиран от Karata; 20-12-13 в 08:22.


  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #5

    Отговор: Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

    Извинявам се, но сумите съм пропуснал, че за левове говоря . Иначе преслушах ги и Киа Ceed, но и техните пари са в евро. C3-ката я взе един градски, който явно много разбира от френските марки, понеже с 2 огледа и е убеден, че колата както каза той цитирам "НЕ Е РАЗМАЗАНА ОТ КАРАНЕ". Като я търсехме прегледахме поне 20 C3-ки, и повечето вътре бяха кочини, макар и излъскани. Грам проблеми по двигателя не сме имали, иначе други дреболии излизаха, което е нормално за 10-годишна... И друго - убедих се, че високия клас на всички марки е по-качествен, докато при миниатюрките е спестявано откъдето се сетиш! Освен по-големия багажник, това е и другата причина да минаваме на маааалко по-висок клас. Иначе откъм икономия на гориво 1.4HDI няма конкуренция за тези поколения автомобили!
    П.С. Та до 3000 Евро в Germany ни устройва.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #6

    Отговор: Търси се автомобил от класа на Голф 4,5, Пежо 307, С4 и подобни?

    Хвърли едно око и на Мазда 3, двигателя и е на Пежо, 1.6 HDI 110 катъра . Пак нямаш голям избор за парите които даваш ама може и да ти излезе късмета. Иначе се чуват добри неща за тях като надеждност и комфорт.

  7.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Неръждаема тръба "Gold" се търси - Не се търси вече
    От Crank във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-09, 11:22
  2. Отговори: 5
    Последно: 25-10-06, 12:31
  3. Защо не трябва да си купувате G - класа.. :-)
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 29-08-05, 14:56
  4. За Google и другите от класа на всезнаещите
    От mitkko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 05-02-05, 01:43
  5. До всички от класа на "Знам и Мога"...
    От bogy във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 29-01-05, 23:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе