Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Какво правите по време на TV реклама?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #16

    Какво правите по време на TV реклама?

    Кенефът е истината!

    Досега сигурно съм видял точно една читава реклама и май беше на "Каменица". Останалото sux, както и създаделите му!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #17

    Какво правите по време на TV реклама?

    ХМмм и аз посещавам WCто , но понякога си правя сандвич или зимам нещо готово да ям .... студена кола/сок..... в общи линии , е правилно да има евклами за да може човек да поразпусне малко...

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #18

    Какво правите по време на TV реклама?

    === в кръга на шегата ===

    <font color="blue">Превъртам напред разбира се, за да не губя време. </font id="blue">[]

    === в кръга на шегата ===



    На мен не ми пречат рекламите. Гледам ги, но не ги чувам. Използвам паузата, за да си разходя мислите за нещо което ме вълнува.

    Има и изключения, като например тази за Тойота Корола. Свалям шапка на ума, който му е блеснала тази идея.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Какво правите по време на TV реклама?

    освен че пускам прахосмукачка, изпишквам малкия и себе си ,

    даа ви кажа най-много очаквам да видя една любима реклама

    " елена - закъснява и 4 дни, Ваня - закъснява и 5 дни .............................................., Иван закъснява му 5 дни - използвайте хапчета против запек - бързо, лесно и безболезнено

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #20

    Какво правите по време на TV реклама?

    А-у-у-у това ми е болна тема.

    Предварително се извинявам на всички рекламопроизводители, които се занимават "все пак с творчество", но това тяхното е най- гадния продукт създаван някога. Рекламодателите пък са за затвора директно с обвинение в опит за измама. Гледам реклами само в предаването на Део, "щото ги праи на маймуни"[:D]

    Особено се дразня от саморекламите - тая мода я въведе у нас "любимия на всички" канал БТВ. Затова не го гледам..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #21

    Какво правите по време на TV реклама?

    Кефя се на слънцето, и не искам нито слънчеви очила, нито часовник [8D][:D][:D]



    Сериозно, тази реклама много ми харесва и винаги си я гледам. Има и още няколко такива, но като цяло, започнат ли - просто се изолирам и чакам да свършат.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    Какво правите по време на TV реклама?

    аз пък рядко гледам tv и то предимно неща, в които няма или са малко рекламите - новинарски блокове предимно. затова която и реклама да видя ме кефи, защото надали съм я виждал и надали ще я видя отново []

  10. GGG
    GGG е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    112
    #23

    Какво правите по време на TV реклама?

    Мнооого време остава свободно благодарение на реламите.Остава ми за Толатната да си хапна нещо от кухнята да прочета някой весни и още много нещааааааааа [}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}][}]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #24

    Какво правите по време на TV реклама?

    Филтъра на тунера ми блокира рекламите....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Бракуваните климатици-какво ги правите?
    От fahrenheit451 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 15-03-12, 21:36
  2. Отговори: 21
    Последно: 23-12-11, 16:22
  3. Отговори: 22
    Последно: 17-12-11, 00:58
  4. Отговори: 16
    Последно: 26-12-10, 02:33
  5. Whirlpool - от време на време отзад се чува пукане
    От shell във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 30-06-07, 20:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе