Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    114
    #1

    С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Здравейте,
    тъй като идват студените дни много хора ще имат повече свободно време нека всеки каже с какво запълва своето свободно време(домакинската работа да не я споменаваме ,тя е ясна) .
    Аз например съм си сложила самоучител на лаптопа и уча език или чета книга а вие?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    На мен ми подариха скоро електрическа китара и сега имам ли свободно време се кефя с нея. А не съм свирил повече от 10 години

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #3

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Играя шах в интернет с програмата фриц 11,може да се откарат няколко часа и е добро разпускане, освен това дава коефициент ело.

  5. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #4

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Игри с децата, секс с жената, висене по форуми...

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #5

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Когато е по-студено от това ли?
    [img width=450 height=600]http://img199.imageshack.us/img199/5823/snowbike.jpg[/img]


    Иначе - с каквото и през остатъка от годината - малкия, жената (ако се вреди) - и в случай, че не е изтекъл всичкия мозък през работния ден - такива работи:


  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Най-добрият вариант е, когато е студено да се ходи по топлите страни, но тъй като е трудно постижим и един открит басейн с гореща вода би ме задоволил.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #7

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    1.FPS игри(това ми е единствената слабост/недостатък засега), най-голямата ми краста, чеша я редовно, за съжаление харесвам 5-6ФПС-та.Заразявам и колеги с ФПС вируса-действа им обсебващо , а аз се забавлявам когато ми звънят на мобилния да ме питат как се минава еди какво си.

    2. 30 ГБ книги(на лаптопа)- всичките с тематика извън моята професия (професионална и художествена литература);

    3.приятели;

    4.интернет

    5.при възможност гледам да избягам от града и да отида другаде-действа доста разтоварващо и антистресиращо смяната на обстановката.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Разходка с коки из града и морската градина.
    Правил съм го тази зима при минус 20 градуса. Приятно е - няма навалица от хора ,коли
    В къщи някое филмче с червено вино, краката ми са вечно топли, даже са затиснати да не взема да настина или изчезна.
    Ако има пак примоция на х-л Рила мога да отскоча за 1 седмица /хем да ми позамръзне задника по Маркуджиците , хем да се ощавя от горещата вода в джакузито.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    6
    #9

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Отдавам се на хобито си- да правя къщички от кибритени клечки.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    абе аз тая сутрин, не знам с коя глава реших да отида с колелото, за цигари!

    Нощес беше валяло сняг и сутринта всичко замръзнало, не ми се стържеше джама на колата, и викам - фащам колелото в името на спорта...ама останах с лоши спомени нещо, да не говорим, за тва, че щех да си строша главата на два пъти ( то не, че има нещо важно в нея, ама аде де, все пак... ).

    Зимата не стига, че времето е гадно, но се мръква и по рано, докато си свършиш работата и речеш да направиш нещо,
    за развлечение, то станало 6 часа и се мръкнало!

    Понякога завиждам на децата, те винаги са свободни и намират все нещо, за правене, нищо не може да замени онова време, когато бяхме свободни по дух, нямахме грижи, времето не ни пречеше и огладнявахме истински...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #11

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Зимата също е хубаво време-може да разпускаш на ски или сноуборд.
    Добре е, че имаме 4 сезона-винаги правиш нещо различно

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #12

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Зимата според мен ограничава възможностите, спрямо другите сезони.
    Не казвам, че няма какво да се прави, винаги има все нещо за правене, достатъчно е човекът да има желание, но нещата се свеждат горе долу до едно и също - повече гледане на телевизия, четене на книги ,застояване пред компютъра etc.

    Най ме дразни фактът, че излизаш от едно топло място, за да влезеш в друго - от работа в къщи, от къщи на гости, на моменти направо се чувствам, като затворник.

    Лятото е друго нещо, карам често колело, играя на мини голф от време на време с приятели, ходя на басейн... пък да не говорим за вечерните скари...
    Просто зимата си остава гаден сезон!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    За Н.Г. го дават студено и сняг - затова ще се ходи във Видима и към Видимското пръскало и х. Тъжа )

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #14

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Сапунки, кекс... и една занимателна онлайн-залъгалка.

  18. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #15

    Re:С какво може да се занимаваме ако имаме повече свободно време когато е студено?

    Дано успея да си оправя СЕО-то на сайтовете

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu AO28ТPR на 100V - проблем при студено време
    От jankov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-11, 20:42
  2. Проблем ли е изтичането на конденз в студено време
    От lubo74 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 09-11-07, 23:41
  3. Отговори: 10
    Последно: 27-12-06, 23:46
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-04-06, 21:34
  5. Отговори: 12
    Последно: 24-12-05, 22:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе