Резултати от 1 до 15 от общо 15

Страдали ли сте от тежка лечима болест?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Не вярвах, че може да ми се случи, но и на мен ми се случи да ми намерят тумор...за сега чакам да оздравея!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Това е много фгадно , дано всичко се оправи и остане само лош спомен , нищо друго

    Стискам палци амиго

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Ще се оправиш!

    Вярата е едно от най-силните лекарства. Вярвай силно.



    И аз стискам палци.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    45
    #4

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Дано се оправиш по-скоро! ..

    Да чукна на дърво, не ми се е случвало такова лошо.. и дано да не се.. Но съм царица да си внушавам, че нещо ми има и да си поставям едни диагнози.. Та си ходя понякога по доктори и добре, че не ми се оказват верни предположенията..

    Все пак е хубаво да се правят профилактични прегледи по-обстойно поне веднъж годишно, за да може ако нещо, не дай си боже, се случи - да се хване навреме и да се излекува по-бързо и лесно.. Макар че в повечето случаи си мислим "това на мен не може да се случи"..

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Да, дано се оправиш и всичко да бъде както преди...




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #6

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Стискам ти палци, Морски.

    Желанието да се бориш е най -важното. Запазиш ли го - няма какво да те спре.



    <font color="blue">А анкетата.... Мисля, че е малко неуместна. Не искам да й гледам отговорите. Границата между определенията е много тънка.</font id="blue">

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #7

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Ако всичко това съчетаеш с непукизъм цена няма да имаш.

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #8

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Оздравявай пич, дано всичко да е О.К. и да се оправиш възможно най-бързо без странични последствия !

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Аз не съм, но познавам човек, който беше в твоето положение. Сега си е жив и здрав. Просто вярвай, бори се и всичко ще е наред. Ние сме с теб.

  12. Gadget
    Guest
    #10

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Въпросът с отговорите си противоречи.

    Питаш "Страдал ли сте...", а в отговорите има само сегашно време. Питаш за лечима болест, а си писал "не могат да ме излекуват". Мойте уважения към състоянието ти в момента, но аз съм объркан от подобна анкета.



    Иначе съм страдал като малък с коклюш или още му казват магарешка кашлица и е доста неприянто

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #11

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не вярвах, че може да ми се случи, но и на мен ми се случи да ми намерят тумор...за сега чакам да оздравея!



    <div align="right">Originally posted by MoPcKu*-*08/09/2004*:* 15:16:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не се отчайвай!!!! Бъди убеден, че ще се оправиш. 1996 г си прогорих окото с шлаката от заварка.В момента когато свалих маската и погледнах ме пръсна в окото.В резултат ...ТРАНСПЛАНТАЦИЯ на роговица.Тежка операция и с много пазене.Бях се отчаял много , ама много / нищо не можеш да правиш- да се наведеш,да вдигнеш нещо/над 3 кг/ да спортуваш и т.н.Мина време на пазене е не 1 год както казваха докторите и се пооправиха нещата.

    Най- важното е НИКАКВО ОТЧАЙВАНЕ. Бъди оптимист.Тумора е нищо има и много по-тежки заболявания.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #12

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Братовчет ми имаше тумор в главата. Оперираха го човека и да чукна на дърво от тогава доста години минаха А той е възрастен човек и при тях е още по-гадно. Дръж се и оздравявай

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #13

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    Абе май не е точно така и ако не се брои операцията, по-възрастният е по привилегирован спрямо тумора - по-бавно се разраства.....

    Морски, извинявай за въпроса, ама... какъв тумор са ти отстранили?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #14

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    MoPcKu приателю стискам ти палци всичко да се оправи - НИЕ СМЕ С ТЕБЕ няма да се отчайваш !!! Значи да споделя моята история. Ходих "скоро" ( година мина вече ) на лекар и имах една пъпка на опашката (задника) кадето ми течеше няква течност без да оздравява и се овеличаваше. Отидох на лекаря и пича директно ми каза " Ти имаш тумор". Значи побарках се няколко дена... Отидох на специалист и тои ми каза че имам Киста коята изисква незабавна операция. Оперираха ме ( цялото ми дупе орязаха по далжина надоло понеже имало нишка и продължавало надоло). Вече година мина и само с белег си останах. Да чукна да дърво да не се случи нещо повече. Просто 2 дена бях луд - представям си ти как си приателю. Не се предаваш и това е, нямаш друга алтернатива. Четох някои книги които разглеждат случаи на хора с тумори които се лекуват с много премерено ядене(зеленчуци/гладуване) и гимнастика всеки ден. Предлагам ти да поразгледаш ако вече не си се насочил. Хем ще си в топ форма хем готини неща следват с това ( мацки/настроение). Успехи притател ( смятай си оздравял за нула време! )

  18. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #15

    Страдали ли сте от тежка лечима болест?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе май не е точно така и ако не се брои операцията, по-възрастният е по привилегирован спрямо тумора - по-бавно се разраства.....

    Морски, извинявай за въпроса, ама... какъв тумор са ти отстранили?



    <div align="right">Originally posted by D3BEP*-*12/09/2004*:* 23:26:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Семином ми отстраниха от единия тестис...гадна работа, след това изкарах лъчетерапия, сега се чувствам много добре! Оздравявам, но ще чакам резултатите и ще се наблюдавам! БЛАГОДАРЯ на всички, които ме поздравиха и за пожеланията![]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 28-10-12, 13:50
  2. Гуруту на Apple Стив Джобс излиза в отпуск по болест
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 17-01-11, 23:07
  3. ... Легионерската болест нападна Варна
    От Mega във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-10, 12:42
  4. Скарлатина -болест
    От Wise във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 19-06-09, 14:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе