Вижте резултатите от анкетата: Коя операционна система ползвате?

Гласували
98. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Windows

    61 62.24%
  • Linux

    5 5.10%
  • MAC OS

    3 3.06%
  • Windows и Linux, но предпочитам Windows

    11 11.22%
  • Windows и Linux, но предпочитам Linux

    2 2.04%
  • Windows и Linux, в зависимост от нуждите ми

    12 12.24%
  • Друг вариант - посочете какъв

    3 3.06%
  • DOS

    1 1.02%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

Коя операционна система ползвате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #16

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost

    Това ли беше най-подходящото, което можа да направиш като модератор?...Да развяваш средни пръсти, вместо да използваш правата си, за да редактираш анкетата...
    1. Като модератор нямам права за този раздел, даже и да мога, не пипам в раздели, за които не са ми делегирани права.
    2. Модераторите не могат да променят вече вкарани гласове или да дават право на един човек да гласува отново, след като е дал гласа си.
    3. В качеството си на User мога да решавам, какво е подходящо и какво не. Емотикона е взет от наличните и разрешени във форума. Пръста не беше за теб, не си подлагай Д***то!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #17

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Май сега бачка...

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #18

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Windows - цък!

    Дори да имах време за губене да изпробвам Linux - нямаше да го пропилея за това.
    Работя много внимателно на добрия уин. Не му създавам грижи, а той не увеличава моите.
    Благодат.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #19

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    1. Като модератор нямам права за този раздел, даже и да мога, не пипам в раздели, за които не са ми делегирани права.
    2. Модераторите не могат да променят вече вкарани гласове или да дават право на един човек да гласува отново, след като е дал гласа си.
    3. В качеството си на User мога да решавам, какво е подходящо и какво не. Емотикона е взет от наличните и разрешени във форума. Пръста не беше за теб, не си подлагай Д***то!
    Хмх, щом нямаш права, моите извинения!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #20

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Windows - заради работата.
    Linux - само от желание за нещо ново, за експеримент, но винаги съм оставал много впечатлен и доволен. Повече опит имам с Мандрейк преди да стане Мандрива , а после пробвах и Убунту.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Re: Коя операционна система ползвате?

    аз лично ползвам 3
    Windows - за всичко
    Ubuntu 6.10 за удоволствие
    MAC OSX 10.4.8 за работа

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #22

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Ползвам убунту у дома основно плюс ХР при нужда, а за работа ми се налага и Сузи линукс ES чат пат. От всички май убунту (заради gnome) ми допада най-много напоследък.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #23

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Windows - за да дразня Ghost
    Knoppix - за гъзария

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #24

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    ... пределно е ясно, че обикновен консуматор или юзер, гледащ филми, няма да се напъне за UNIX. ...
    Защо пък не? Я виж тука
    http://sourceforge.net/projects/movix/

    На анкетата не съм отговорил все още, защото се чудя, какво да избера. Ползвам и това и другото, а не се отказвам да експериментирам и със съвсем различни неща като
    http://www.minix3.org/
    http://www.freedos.org/ и т.н.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #25

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от DeathKnight
    Windows - за да дразня Ghost
    Knoppix - за гъзария
    Не ме дразниш - ползвай, каквото си искаш. Важното е, че си опитал, видял и вече знаеш коя ОС какво ти предлага.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #26

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от Lazy Dog
    Защо пък не? Я виж тука
    http://sourceforge.net/projects/movix/
    Не знам, може би и аз не вниквам много подробно в материята, ама ми се струва, че си ми дал линк за някакъв мултимедиен плейър, независещ от използваната операционна система.
    А ние тук говорим за средата, за операционната система, не за произхода на използваните програми....

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #27

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    Не знам, може би и аз не вниквам много подробно в материята, ама ми се струва, че си ми дал линк за някакъв мултимедиен плейър, независещ от използваната операционна система.
    А ние тук говорим за средата, за операционната система, не за произхода на използваните програми....
    MoviX is a series of 3 tiny -live CD- Linux Distros aimed at MultiMedia playing. eMoviX makes a CD able to play by itself all audio/video files it contains (DivX, XviD, QuickTime, MP3 etc.). MoviX&MoviX2 transform in secs yr PC in a powerful MM box.

    MoviX e поредица от 3 малки live CD- Линукс дистрибуции, чиято цел е просвирването на мултимедия. eMoviX позволява CD-то да просвирва всички audio/video файлове, които съдържа в себе си (DivX, XviD, QuickTime, MP3 etc.). MoviX и MoviX2 преобразяват за секунди вашия персонален компютър в мощна мултимедийна система.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #28

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    MoviX is a series of 3 tiny -live CD- Linux Distros aimed at MultiMedia playing. eMoviX makes a CD able to play by itself all audio/video files it contains (DivX, XviD, QuickTime, MP3 etc.). MoviX&MoviX2 transform in secs yr PC in a powerful MM box.

    MoviX e поредица от 3 малки live CD- Линукс дистрибуции, чиято цел е просвирването на мултимедия. eMoviX позволява CD-то да просвирва всички audio/video файлове, които съдържа в себе си (DivX, XviD, QuickTime, MP3 etc.). MoviX и MoviX2 преобразяват за секунди вашия персонален компютър в мощна мултимедийна система.
    Това на "гол" компютър(без ОС) може ли да се инсталира и лесна ли е инсталацията?

  17. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #29

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И DOS чадо, и DOS! От как излязоха Правците, че и до сега още не ми е вадил син екран.
    Сигурно защото е с черни букви на зелен фон всичко, включително и "сините екрани"

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #30

    Re: Коя операционна система ползвате?

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    Това на "гол" компютър(без ОС) може ли да се инсталира и лесна ли е инсталацията?
    Live-CD значи няма инсталация.. слагаш CD-то и то зарежда (идеалния вариант).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 05-08-09, 22:43
  2. Google пуска собствена операционна система
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 10-07-09, 18:59
  3. Отговори: 4
    Последно: 28-06-08, 20:25
  4. M$ пуска нова операционна система
    От FearMe във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 19-03-08, 14:36
  5. Отговори: 3
    Последно: 06-03-05, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе