Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 51

Рейтинг ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #31

    Рейтинг ?!

    Аде ве, няма ли кой да гласува за мене??? С толкоз малко звезди и общински съветник няма да стана. Любен Дилов избрахте, мен няма ли да ме изберете ?!?!?!?!?! Аде моля ви се сега, малко повече гражданска съвест!!!

    Гласувайте, днес е вашият шанс !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #32

    Рейтинг ?!

    Аз пък си мислех следното.



    Как мога да си променя мнението за участник, когото съм оценил по-ниско или по-високо преди, но сега смятам друго за него? Май не мога. Тогава защо мнението, което давам за него, да няма някаква давност - например да е валидно в срок от един месец?



    Освен това, даже и даването на рейтинг да е анонимно, би било хубаво да има кратко описание на това защо някой ми е дал нисък или висок рейтинг.



    Инак (и на Профита май се оплаках веднъж) - някой тук не ме цени.... [xx(] [Sigh...]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #33

    Рейтинг ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз пък си мислех следното.



    Как мога да си променя мнението за участник, когото съм оценил по-ниско или по-високо преди, но сега смятам друго за него? Май не мога. Тогава защо мнението, което давам за него, да няма някаква давност - например да е валидно в срок от един месец?



    Освен това, даже и даването на рейтинг да е анонимно, би било хубаво да има кратко описание на това защо някой ми е дал нисък или висок рейтинг.



    Инак (и на Профита май се оплаках веднъж) - някой тук не ме цени.... [xx(] [Sigh...]



    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker*-*18/01/2004*:* 21:26:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Dark Skywalker, подкрепям те изцяло в частта за давността на рейтинга. А това, че някой не те харесва не си го слагай на сърцето - не може всички да те харесват и това си е съвсем в реда на нещата за всеки човек. Несправедливостта ще бъде оправена веднага, защото явно повече са хората, които те харесват[]

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #34

    Рейтинг ?!

    Да не говорим, че след, като дадеш рейтинг на някого (поне при мен) после трябва да се логвам наново ... и ми променя избрания скин в черен, а аз не го ползвам. Айде пак логване, айде пак скин, хоп започвам наново. И при вас ли е така?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #35

    Рейтинг ?!

    Ako има начин някой да ми забърше звездите ше съм много благодарен ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #36

    Рейтинг ?!

    Забърши ги на мен, тамън ще ми станат четирки

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #37

    Рейтинг ?!

    Пееее, некой ***** е гласувал с 1, щото съм му модерирал мнението и сега и аз съм с 4, нещастие ...

    Отивам наказан в ъгъла с лице към стената и вдиганти нагоре ръце



    Хора ама моля ви се, не се дръжте като малки деца, ами гласувайте обективно, не със злоба и завист

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #38

    Рейтинг ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пееее, некой ***** е гласувал с 1, щото съм му модерирал мнението и сега и аз съм с 4, нещастие ...

    Отивам наказан в ъгъла с лице към стената и вдиганти нагоре ръце



    Хора ама моля ви се, не се дръжте като малки деца, ами гласувайте обективно, не със злоба и завист



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*25/01/2004*:* 01:00:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Кайсо аз съм този и не е от злоба просто съм се зарибил по сетком и не ЗАВИЖДАМ[)]Исках и Малоне да рейтна ама нали трябва да съм обективен и го оставих да грее е много помага пича макар че с модването не ги набавква нещата[]Аз си оставам въръл фен а пък вие ако искате и глевата ми режете и май рейтинга започва да ми харесва[Wow!]

    П.С.Кайсо когато ме едитна беше написал Радичков с малка буква ;-признай си , свали си ръцете [][Wow!]

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #39

    Рейтинг ?!

    Признавам си без бой, наистина беше така не споря



    Извинявам се, ако съм те обидил с нещо, не е бил нарочно и не съм искал, горния ми пост е в рамките на шегата и добрия тон

    Надявам се, да си го приел в този смисъл

    А освен това, никой няма ти реже главата, най мноо да те боли след поредната изпита водка или бира или там ко то пиеш в нашата компания

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #40

    Рейтинг ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Кайсо аз съм този и не е от злоба просто съм се зарибил по сетком и не ЗАВИЖДАМ[)]Исках и Малоне да рейтна ама нали трябва да съм обективен и го оставих да грее е много помага пича макар че с модването не ги <font color="red">набавква</font id="red"> нещата[]Аз си оставам въръл фен а пък вие ако искате и глевата ми режете и май рейтинга започва да ми харесва[Wow!]

    П.С.Кайсо когато ме едитна беше написал Радичков с малка буква ;-признай си , свали си ръцете [][Wow!]



    <div align="right">Originally posted by kafka - 25/01/2004 : 00:19:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    @kafka

    Изясни думата "набавква", че нещо не мога да я схвана ...

    И ми дай линк към поста, който съм ти редактирал аз лично ...

    Ако има такъв, пейстни го тук и дай възможност на всички да прочетат за какво става дума и дали е без основание.



    //edit

    Забравих да благодаря за похвалата. Оценявам я много повече от звездите под ника ми.

  13. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #41

    Рейтинг ?!

    Цялото ми уважение Кафка, но смятам, че редакцията на Кайсо не е основание за това с което си го "наказал", така че аз използвах гласа си да поправя стореното.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #42

    Рейтинг ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    @kafka

    Изясни думата "набавква", че нещо не мога да я схвана ...

    И ми дай линк към поста, който съм ти редактирал аз лично ...

    Ако има такъв, пейстни го тук и дай възможност на всички да прочетат за какво става дума и дали е без основание.



    //edit

    Забравих да благодаря за похвалата. Оценявам я много повече от звездите под ника ми.



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*25/01/2004*:* 02:28:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    "Набавква" е много хубава и звучна българска дума или "попадам в целта но не съм точен" []

    Идеята е че постването с червено не е в никакъв случай актуално при изразяване на почит.


  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #43

    Рейтинг ?!

    @kafka

    За пореден път се убеждавам, че имаш сериозен проблем.

    Ако не на психиатър, отиди поне на психотерапевт.

    Лупус ти го каза, но явно не си обърнал внимание.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не знам какво ти бръмчи в главата - муха или друго, но май създава доста голяма бъркотия там.[8D]

    <div align="right">Originally posted by Lupus</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Бих уточнил, че създаваш впечатление, че мухата в главата ти очевидно има предостатъчно място за летене.



    Потърсих думата, която наричаш "много хубава и звучна българска" в няколко речника, но не я открих. Възможно е да съществува, но да се е използвала от някой от сподвижниците на хан Аспарух или по-рано.

    Добре направи, че уточни точно как да я разбираме.

    [дано усещаш, че съм саркастичен [}]]



    Цвета на поста в общия случай е въпрос на личен избор.

    Това, че мухата в главата ти смята червения цвят за неподходящ също.



    В случая, който визираш не съм изказвал почит към никого, а се опитах да ти направя деликатна забележка.

    Използвах цвета, като алтернатива на речника, който бих използвал в поста, ако не спазвах правилата на форума.



    <font color="orange">чл. 4. Не нагрубявайте другите участници във форума, като използвате просташки език, псувни и т.н. ...</font id="orange">



    Искрено се надявах да си достатъчно интелигентен, за да го разбереш, още повече след намесата и на Кайсо, но очевидно съм сбъркал.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #44

    Рейтинг ?!

    @Malone пак не ме разбра , как може да те нагрубявам с такава дума [?][?][?]



    П.С.Думата я знам от един режисьор Димитър Сарджев , негова авторска може би[]

    2xП.С.Във връзка с просташкия език (чл.4)как можеш да ми обясниш поста на Лупус и твоя...

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #45

    Рейтинг ?!

    Не ме нагрубяваш, прочети внимателно това което съм написал.

    Точка четири съм я споменал, за да обясня цвета на поста си.



    За да обобщя ...

    Много те моля прекрати този диалог, никой не е длъжен да "слуша" безмисления ни спор.

    Честно казано започна вече да ми писва.

    Принципно този форум не е място за емоционални експликации [почитта ти към Радичков], нито пък кошче за душевни отпадъци.

    Ако нещо те тревожи или искаш да го извикаш силно ... Alt+Tab и в dir.bg.

    Там ще ти се даде такава възможност и може би някой ще ти обърне внимание.

    Ако този форум ти харесва и държиш да спечелиш уважението на участниците, обмисляй внимателно нещата, които пишеш.

    Давам ти просто съвет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. РЕЙТИНГ
    От Ghost във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 30-06-07, 20:05
  2. Рейтинг в търсачките - КАК?
    От nocToRHHo 3JIo във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 08-12-06, 10:57
  3. рейтинг
    От nely във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 05-12-06, 22:29
  4. Рейтинг
    От Whiskey във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 10-05-04, 16:34
  5. Гаден рейтинг !
    От Zygot във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-04, 03:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе