Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. SAGE
    Guest
    #1

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Става въпрос за РЕАЛНО отделеното врема за форуми, сърфиране и др. свързани с ИНТЕРНЕТ (но БЕЗ: DOWNLOAD, UPLOAD, игри и гледане на филми)



    //Edit

    Явно много подцених участниците във форума и затова по съвет на <font color="teal">DeathKnight</font id="teal"> направих Reset и добавих нови полета.



    Ако не Ви затруднява, моля гласувайте...[]

  2.  
     
  3. SAGE
    Guest
    #2

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Kafka, струва ми се, че 24 часа РЕАЛНО отделени за ИНТЕРНЕТ е малко пресилено.



    //Of

    Има и друга възможност - ако ставаш 1 час по-рано може да станат и 25 часа в нета

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #3

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    А в това 4исло влиза ли престоя в Матрицата?

    А кат зема лан драсти4но ще се повиши - даже би двойно. Единствената пре4ка за многото ми престой в нет-а сега е dial-up-a

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Aз определено съм в зоната над 7

    Ся не ме питайте, друго не правя ли - да правя, ама работата ми е малко или много свързана с Интернет, а аз работя по 8-9 часа на ден, а и като добавя ощее 1-2 часа от къщи и ето ти сбора

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #5

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Ако е тъй - моя престой в кю-то е 10-а 4аса, когато сум ба4 и после хоме.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #6

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Aз определено съм в зоната над 7

    Ся не ме питайте, друго не правя ли - да правя, ама работата ми е малко или много свързана с Интернет, а аз работя по 8-9 часа на ден, а и като добавя ощее 1-2 часа от къщи и ето ти сбора



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*16/01/2004*:* 10:32:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И аз съм точно като Кайсо - 8 часа на работа - пред компютър и после поне още 2 часа в къщи...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #7

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Поддържам Кайсо ... И аз съм сред хората, които работят с и в нет-а ... Над 10 ако се налага ...

  10. SAGE
    Guest
    #8

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Буквалист такъв...

    Покрай празниците имах няколко дневна мрежа(УТ2003 главно) с приятели по нета ! -тва как да го броя щото не знам кога лягам кога ставам ям и други работи..........[:D][:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by kafka*-*16/01/2004*:* 11:27:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не се засягай Кafka, всичко е в кръга на шегата[]



    А аз си мислех, че с 2..3 часа в ИНТЕРНЕТ отделям много време...

    Но все пак работата ми не е свързана чак толкова с ИНТЕРНЕТ[8)]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    При мен по едно време бяха 16 - 10 в офиса и 6 в къщи. Слава богу че ми гръмна дъното та сега са само 10 [:D]

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #10

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">При мен по едно време бяха 16 - 10 в офиса и 6 в къщи. Слава богу че ми гръмна дъното та сега са само 10 [:D]



    <div align="right">Originally posted by fori*-*16/01/2004*:* 13:26:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    драстични мерки []





    аз съм определено над 7... бачкането го изисква, а по форуми и т.н. не повече от 40-60мин на ден ...[]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Sage вземи си оправи анкетата и я резетни .. като гледам тук хората всички са над 7ч а аз лично съм над 30 защото работя на 2 ПС-та паралелно

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #12

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    При мен е повече от колкото е нужно, та дори и нездравословно...

  16. SAGE
    Guest
    #13

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Help!!!!



    Как да направа RESET на полетата?



    Няколко пъти натисках "Reset" от прозореца за редактиране и нищо не се получи?!!!

  17. SAGE
    Guest
    #14

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sage вземи си оправи анкетата и я резетни .. като гледам тук хората всички са над 7ч а аз лично съм над 30 защото работя на 2 ПС-та паралелно



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*16/01/2004*:* 15:38:55</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    DeathKnight, това че работиш на няколко компютъра не ти увеличава времето => няма как в едно денонощие да имаш повече от 24 часа .... []

    Освен ако не ставаш по-рано?[:D]


  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #15

    Колко време от денонощието отделяте за ИНТЕРНЕТ?

    Май и аз попадам в най-многобройната група [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко време изкара вашето LCD TV ?
    От Nikolai Vasilev Dimitrov във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 20-12-12, 18:08
  2. Отговори: 3
    Последно: 10-01-11, 12:14
  3. Колко ви е свободното време ?
    От obshtinska_mishka във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 46
    Последно: 02-07-10, 15:15
  4. Отговори: 4
    Последно: 23-01-04, 10:45
  5. За колко време става добавянето на нов сайт в....
    От saint056a във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-04, 01:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе