Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 47

Колко ви е свободното време ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Колко ви е свободното време ?

    Колко свободно време Ви остава през седмицата и какво правите в това време ?

    Лично на мен не ми остава никакво време защото след 17 ч отивам на нивата а пък събота и неделя по цял ден съм там


    / off

    Просто не се сдържах да не изцапам първи новия раздел

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #2

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Около 6 7 часа някаде. Играя онлайн игрите дето ми ги даваш Владко

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: Колко ви е свободното време ?

    В последните месеци свободното ми време е -n ^2
    дето се казва много назад съм !

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Сутрин в ставам в 7:00 и гледам новини по телевизора до 7:30, когато излизам. Карам жената на работа като по пътя и пускам радио "Веселина", тя обича чалга, след като я оставя на работа пускам "Хоризонт" по пътя на "детската градина", където оставям малкия, аз обичам да слушам новини. В 8:00 имам сервирано кафе в един офис и го пия до 9:00, като същевременно си доглеждам новините на телевизора. После се прибирам у дома, следва тоалет и други до 10:00. Отивам на работа, но не в офиса ми, а в съседните, за да хвана всички клюки или така наречената "светска хроника". В 12:00 - 12:30 отивам на обяд с приятели в съседното заведение, където собственичката и сервитьорките ни имат за част от мебелировката на заведението. Към 13:30-14:00 вече наистина отивам на работа и до 17:00 най-късно каквото свърша това е. В 17:30 в друго заведение с барбекю и т.н., както си му е реда. Това от понеделник до петък все така, има и свидетели който не вярва. Събота и неделя паркове, разходки, минерални басейни и други. Агро туризъма (копането на вилата, на село или другаде) ми е абсолютно забранен от личният ми лекар и го спазвам строго.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #5

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    .... В 8:00 имам сервирано кафе в един офис и го пия до 9:00....
    Това ми хареса
    В кой офис

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #6

    Re: Колко ви е свободното време ?

    ru-boy Добър
    От пон до четв на работа от 12 до 20. Като нямам работа, като днес, гледам "женени с деца" и се уча . След работа или биронк или нещо друго... Ходя на фитнес 4-5 пъти в седмицата и блъскам за здраве и тяло. Пет, съб и неделя си гърмя сандалите - умерено. В повечето случаи си знам границата, но има изключения. Жена и деца нямам... за сега... даже и гадже нямам... след последното не ми се обвързва... Само прелитам като пчеличка от цвят на цвят... Търся уж перфектната жена. Знам, че я няма, но аз си търся

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #7

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    ... Търся уж перфектната жена. Знам, че я няма, но аз си търся
    Offtopic:
    @razziel, перфектната ще я познаеш по това, че като я видиш и общуваш малко с нея - все едно те поразява гръм небесен! Най сигурната рецепта!
    ..... Сложното настава, ако при теб си е било истински гръм със светкавици и градушка и си бил убеден, че е двустранно. А след кратко време за нея разбереш че или гърмът е бил като спукване на книжна кесийка, или пък че всеки ден и се случват цели тропически бури при вида на мъжки панталони, без значение чии.
    Успех, друже!

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Re: Колко ви е свободното време ?

    ---offtopic---

    roumen68, добре казано

    ---offtopic---

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #9

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Работата ми е спокойна,такава че мога да мръдна по всяко време и даже да не отида ако си имам друга работа.Имам компютър у нас на който си цъкам вечер и рано сутрин.На работата също имам и цял ден слушам Дарик и като искам мога да бразувам.Един уикенд почивам и двата дена,на другия работя в събота до 14:00.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #10

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Сутрин в ставам в 7:00 и гледам новини по телевизора до 7:30, когато излизам. Карам жената на работа като по пътя и пускам радио "Веселина", тя обича чалга,
    А утре пусни колега на жената радио "Вероника" пак е чалга
    Е и аз го слушам сутрин докато пътувам за офиса.

  13. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #11

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Дори и два часа "свободно" време на ден не струват, ако си умствено изцеден! Работя като строителен инженер-проектант, а вкъщи съм татко-помагач (бебо е на 1г), така че сили не остават. Спрях да бягам, едва намирам сили да цъкна по компа вкъщи (а така исках да задобрея в 3D-то, ех). Свободно аз наричам времето по пътя към и от работа, яхнал байка и набичил в слушалките най-бруталните и човеконенавистни жици, които намеря.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #12

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Странно ми е, защото не мога да преценя добре въпроса.
    "Свободно" от кое? И за какво?
    Ако идеята е през колко от времето си успявате да се забавлявате, трябва да отговоря 24/7.
    Сигурно защото ми е много забавно това, което работя и често решавам да върша същото и в събота и неделя или вечер след работа.
    Но наистина усещането е, че имам свободно всичкото време на света

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #13

    Re: Колко ви е свободното време ?

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    ...
    ... усещането е, че имам свободно всичкото време на света
    Tова е, което исках да кажа. Свалям шапка на Bibi !

  17. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #14

    Re: Колко ви е свободното време ?

    "Свободно време" = времето, в което можеш да излезеш (сам?) поне за 2(?) часа без да ти е много гузна съвестта, че кръшкаш от домашни или служебни задължения.
    (т.е. обедната почивка не се брои, наличието на пари за излизането не е фактор, дали ще излезеш или не - не е важно - важна е "възможността", ...)

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #15

    Re: Колко ви е свободното време ?

    prt много добре го е казал. Под "свободно" време имах предвид когато правите нещо което не е по задължение и защото трябва да се направи а времето в което правите нещо защото искате и ви е кеф да го правите. Примерно на мен ми е кеф да си човъркам по интернет но не и когато трябва да трябва да търся информация за някой европейски фонд или нещо такова. Също така ми харесва да обикалям с колата разни места обаче като трябва да ида някъде защото трябва да се свърши нещо не е същото.

    Надявам се че ме разбрахте какво искам да кажа защото и аз се обърках вече

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко време изкара вашето LCD TV ?
    От Nikolai Vasilev Dimitrov във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 20-12-12, 18:08
  2. Четиво за свободното време...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-05, 22:56
  3. Отговори: 27
    Последно: 03-03-04, 20:18
  4. Отговори: 4
    Последно: 23-01-04, 10:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе