Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 52

С какво се занимавате професионално

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #16

    С какво се занимавате професионално

    леле какви хора имало тук! []

    Профи, кога ще ни поканиш на домашно готвено ? []



    Инак и аз като Кайсо... само дето в много по различна сфера от него []



    инак - хоби... а сега покрай хобито правя услуги на приятели - в момента имам на пхп един тон глупости да пиша /мерсаж на wire и kirande /... инак преди време си бачках и като webdeveloper, имам няколко завършени проекта / че даже и си бяха платили хората [:D] /



    съни - след месец може да ти ползвам услугите [] а и доста полезна анкета си пуснала.. имаш една ... забравих какво пиеше - обясняваше се преди време в една друга тема [:D]


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #17

    С какво се занимавате професионално

    Уточнявам, с повечето работи изброени по-горе. Къде професионално къде полупрофесионално. Къде аматьорско, къде автомонтьорско .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #18

    С какво се занимавате професионално

    //offtopic



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    съни - след месец може да ти ползвам услугите [] а и доста полезна анкета си пуснала.. имаш една ... забравих какво пиеше

    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*29/01/2004*:* 19:09:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ма как ще забравиш, ве?!? Червеното вино с мечите кожи са една от най-дискутираните теми напоследък [:D][][][:P]

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    С какво се занимавате професионално

    Далекосъобщителен оператор (по класификацията на КРС). В частност - кабелна телевизия и GSM комуникационни услуги.

  6. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #20

    С какво се занимавате професионално

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Профи, кога ще ни поканиш на домашно готвено ? []



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*29/01/2004*:* 17:09:45</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Заповядай (те), но си вземи по дълга отпуска, защото човек вкусил от гозбите на Профита, трудно решава да си тръгне...[^]



    Хм, бих заложил, че жена ми готви по-вкусно.

    Ако не... винаги има време да се поправи грешката

    Кога ще се изпитваме?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #21

    С какво се занимавате професионално

    ш,

    Кайсо, чу ли Профи какво казва... ? [:D]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #22

    С какво се занимавате професионално

    Аз съм помощник главен готвач на ресторант

    гледам копютрите да ми станат хоби :о))

    успешно за сега ;О))

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #23

    С какво се занимавате професионално

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">//offtopic



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    съни - след месец може да ти ползвам услугите [] а и доста полезна анкета си пуснала.. имаш една ... забравих какво пиеше

    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*29/01/2004*:* 19:09:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ма как ще забравиш, ве?!? Червеното вино с мечите кожи са една от най-дискутираните теми напоследък [:D][][][:P]



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*29/01/2004*:* 21:07:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Разкатан, благодаря за похвалата[:D]

    Raid, кожичката си е запазена за мен и Profita, a Slero и Кайсо ще бъдат измъчвани, докато не признаят за заговора[][:P]

    А лятото пия джин с тоник с много лед и лимон за предпочитане седнала на бар във водата, за да ми се охлаждат краченцата...еех спомени от миналото лято

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #24

    С какво се занимавате професионално

    Лекар съм,специалност "Вътрешни болести".Само да не ми изсипете на главата цялата помия,наречена "Реформа"...Не съм виновен,повярвайте ми[]...А иначе,компютрите са ми повече от хоби,от 10 години съм като раздвоен(диагнозата от мен за мен е "компютърна шизофрения",т.е. раздвоение на личността,следствие магията,наречена компютър[])...Та сега,в откраднатото "свободно" време работя и по поръчки на приятели,на компютъра си...Винаги смятам,че знам МАЛКО,затова и съм написал ".........+ малко знаещ",но постянно обогатявам познанията си,благодарение <font color="red">и</font id="red"> на вас,за което искрено ви благодаря[][][]

  12. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #25

    С какво се занимавате професионално

    Аз пък съм спедитор. Занимавал съм се почти професионално с компютри, но това беше преди близо 15 години. Сега са ми по-скоро хоби, макар сам да си изграждам мрежата в офисите и поддържам компютрите. За това понякога питам за разни странни неща из форума. [:0]

  13. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #26

    С какво се занимавате професионално

    Аз съм отговорник продажби черна техника, като включително продавам и компютри. А, иначе те са ми страста, ако може да се нарече така!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #27

    С какво се занимавате професионално

    Аз съм исто4ик и ангел! (сетете се какво е това)

    Компютрите са живота и!


  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #28

    С какво се занимавате професионално

    Има и offtopic в тоя отговор, предупреждавам, няма да маркирам през изречение [8D]

    Професионален мързеливец (поклон). Благодаря за адмирациите. А компютрите са ми тежко заболяване, симптом на което е изложената ми по - горе професия. Инак и аз съм икономист по диплома и се шашкам че тук има много такива. Евалла, колеги.

    Хобитата ми са много, има к'во да питам и историците и медиците.

    Но ще попитам Raid: Raid, човеко, с какъв предмет си ме тормозил в училище? Признавай си бързо!!!! Какво преподаваш в УНСС? Кой си Веднъж вече ти зададох подобен въпрос, ама ти си направи оглушка ....

    Има сериозен шанс да живеем в един блок даже. Ама ако не ми отговориш, аз ще попитам я Данчо, я Щерев, я Радко за теб.... Все някой те знае[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

    Бих искал да се реализирам в професионалната насока, за която съм учил, т.е. индустрия, обаче..... Индустрията де я... Затова може съвсем професионално да забягна в чужбина....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #29

    С какво се занимавате професионално

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Но ще попитам Raid: Raid, човеко, с какъв предмет си ме тормозил в училище? Признавай си бързо!!!! Какво преподаваш в УНСС? Кой си Веднъж вече ти зададох подобен въпрос, ама ти си направи оглушка ....

    Има сериозен шанс да живеем в един блок даже. Ама ако не ми отговориш, аз ще попитам я Данчо, я Щерев, я Радко за теб.... Все някой те знае[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

    <div align="right">Originally posted by D3BEPP*-*19/02/2004*:* 15:00:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Баси, че кога си ме питал?!? Освен това в училище никого не тормозя, щото преподавам в най-лесната област: информатика [:D].

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #30

    С какво се занимавате професионално

    В темата за легализиране на студентската мрежа те питах... Няма значение Аз по информатика имах 6. А къде живееш? Или не издаваш бърлогата си.... Аз няма да те тормозя [:D][:D][:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 26-03-14, 17:29
  3. Отговори: 0
    Последно: 16-07-13, 08:11
  4. Тонколони за професионално озвучаване
    От Mitkas във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 17-06-13, 17:56
  5. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе