Резултати от 1 до 8 от общо 8

Здравейте!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    2
    #1

    Здравейте!

    Здравейте .....нов съм
    Радвам се че съм във форума , съвсем случаино попаднах на него и ми помогна за дадено нещо ......благодаря ви.
    Хобито ми е да слушам качествен и достоверен звук (музика) също така съм и консуматор на добър саунд в домашен кино режим ....ще се радвам ако мога да помогна на някои с нещо....
    Поздрави и

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    55
    #2

    Re: Здравейте!

    И аз обичам качествения звук и експериментите, ама с тази инфлация напоследък у нас ... взех само да чета и да пиша вече ... като гледам отдолу подписа ти - усилвателя на GU-50 лампи ГУ-50 ли имаш в предвид??

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: Здравейте!

    Това има предвид, а и то си пише "SE tube amp GU-50"

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    8
    #4

    Re: Здравейте!

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    "SE tube amp GU-50"
    Лампа с нищо не блестяща като звучене... Всеки сносен транзисторен или чип усилвател я мачка по звук.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Здравейте!

    Да, винаги съм подкрепял свободното изразяване на лично мнение

    П.П. Попе, добре дошъл във форума. Ще те призова да се държиш приятелски към останалите; за хардкор аудио фенове и дали една лампа свири или не си има други форуми. Или ако толкова ти е мерак, си отвори една тема в която да обясиш кои лампи според теб свирят и кои не, предполагам никой няма да се сърди

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6

    Re: Здравейте!

    Ако е този DJPOPA, за който си мисля ще има какво да сподели и тук.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    8
    #7

    Re: Здравейте!

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Ако е този DJPOPA, за който си мисля ще има какво да сподели и тук.
    Същият Поп е , от www.bgaudioclub.org . Добре заварил на всички ! Аз винаги се държа приятелски , Нанко , докато някой не започне да не се усеща ... МД , в момента съм на качествено нова концепция - прямонакални триоди с променливотоково отопление , драйвени с руския малогабаритен убиец 6С45П-Е . Сега при мен свири един прототип 6С45П-Е+междукаскадни трафове+6С4С+VR20CSE . Всичко това с три отделни захранвания - по едно за всяка крайна лампа и едно за драйверите.Ако имаш желание , заповядай да чуеш за какво си говорим. Жалко , че прототипа тежи 30 кила и не може да се носи лесно , иначе бих развълнувал хорните ти с удоволствие ...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: Здравейте!

    Цитат Първоначално публикувано от DJPOPA
    Същият Поп е , от www.bgaudioclub.org . Добре заварил на всички ! Аз винаги се държа приятелски , Нанко , докато някой не започне да не се усеща ... МД , в момента съм на качествено нова концепция - прямонакални триоди с променливотоково отопление , драйвени с руския малогабаритен убиец 6С45П-Е . Сега при мен свири един прототип 6С45П-Е+междукаскадни трафове+6С4С+VR20CSE . Всичко това с три отделни захранвания - по едно за всяка крайна лампа и едно за драйверите.Ако имаш желание , заповядай да чуеш за какво си говорим. Жалко , че прототипа тежи 30 кила и не може да се носи лесно , иначе бих развълнувал хорните ти с удоволствие ...
    Когато е в кутия и все пак може да се носи драсни, до тогава трябва да съм си подредил системата както искам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Здравейте!
    От dima във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 20-10-13, 21:55
  2. здравейте проблем с 5.1 звук от лап топ
    От marto_dj във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-10, 08:57
  3. Здравейте
    От nautiliusx във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-09, 23:15
  4. Здравейте.....
    От boregar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-09, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе