Резултати от 1 до 2 от общо 2

Здравейте!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    1
    #1

    Post Здравейте!

    Ще съм много благодарна ако ми помогнете да се спра на един от препоръчаните ми климатици,или да ми предложите друг до 1300-1400лева.Живея в Бургас и основното помещение е 17кв.Изложението е запад с ПВЦ дограма,без изолация с една външна стена,на междинен етаж.Идеята ми е да се отоплява за 2-3 часа дневно и бокс кухнята,която е 5,5кв.Ето и моделите които ми предлагат:Дайкин FTX35JV/RX35JV COMFORT, Фуджицу-дженералACHG12LMC ,Фуджи-електрик RSG12LMS и ДженералASH12LMCA.Обърках се от много информация инаистина се нуждая от помощ.Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #2

    Отговор: Здравейте!

    Цитат Първоначално публикувано от dima Виж публикацията
    Ще съм много благодарна ако ми помогнете да се спра на един от препоръчаните ми климатици,или да ми предложите друг до 1300-1400лева.Живея в Бургас и основното помещение е 17кв.Изложението е запад с ПВЦ дограма,без изолация с една външна стена,на междинен етаж.Идеята ми е да се отоплява за 2-3 часа дневно и бокс кухнята,която е 5,5кв.Ето и моделите които ми предлагат:Дайкин FTX35JV/RX35JV COMFORT, Фуджицу-дженералACHG12LMC ,Фуджи-електрик RSG12LMS и ДженералASH12LMCA.Обърках се от много информация инаистина се нуждая от помощ.Благодаря предварително
    който и да е от 12LMC/LMCA и трите си струват парите и ще се справят по добре от Дайкина , ето този например Климатик FUJITSU Инвертор Япония ASYG-12LMCA NEW FLAT DESIGN БЕЗПЛАТЕН МОНТАЖ :: Термо Клима Варна.
    Можете да погледнете също и това http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=132 или това http://www.klimatici.eurovisionbs.co...d=3&Itemid=114
    Този пост е редактиран от mirandi; 20-10-13 в 22:24.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. здравейте проблем с 5.1 звук от лап топ
    От marto_dj във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-10, 08:57
  2. Здравейте
    От nautiliusx във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-09, 23:15
  3. Здравейте.....
    От boregar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-09, 20:22
  4. Здравейте!
    От marian_lozev във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 02-07-08, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе