Резултати от 1 до 5 от общо 5

SONY RHT-G900

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #1

    SONY RHT-G900

    Здравейте,

    Интересувам се дали някой е ползвал такъв тип озвучаване към телевизора си (визирам SONY RHT-G900) и ако да, то бих бил благодарен, ако сподели някакво мнение.
    Информация за продукта може да се намери на сайта на Сони (също така виждам, че в electron.bg го продават).

    Благодаря!

    П.С.
    Относно всички, които биха "възразили" дали такова устройство си заслужава или не, търся ефектността и компактността на "единичното тяло", съчетана с приличен звук.
    Ако съществуват други подобни решения, моля, споделете ... (зная, че Филипс имат подобен продукт, но тук опираме до марката телевизор).

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re: SONY RHT-G900

    Зависи какво разбираш под приличен звук. Наистина е много удобно за домашни услови, изглежда добре, ресийвъра е сравнително фукнционален с достатъчно входове, елиминираш кабелите из стаята.
    Проблема е, че се прави сериозен компросмис със съраунда. Имитацията му на съраунд звук не може да се сравнява с истинска система с 5.1 колони.

    Тези на Philips са малко по-евтини, но нямат интегриран ресийвър в тях.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #3

    Re: SONY RHT-G900

    Благодаря!
    Съгласен съм, че "приличен" звук е доста размито понятие ... но наистина идеята ми е по-скоро функционалност + удобство без кабели. Предполагам, че звукът е доста по-качествен от този на един телевизор. Принципно имам афинитет и интереси към музиката, но не и толкова голям към звука - не съм аудиофил и не държа на перфектен звук. Гледах също и Сони HT-CT100 ...
    А дали 5.1 система с безжични задни колони ще е "много" по-добър вариант (макар и не толкова компактен)?

    Едит: За последното визирах нещо от рода на DAV-DZ860W ...

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #4

    Re: SONY RHT-G900

    С тази система ще получиш малко по-добър съраунд, но ще загубиш функционалността на ресийвъра.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #5

    Re: SONY RHT-G900

    ясно, 10x

    ориентирах се перфектно

    (сигурно ще тегля една майна на съраунда)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Мнения за Sony RHT-G900
    От vas2308 във форум Аудиотехника
    Отговори: 56
    Последно: 24-03-09, 23:10
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе