Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Съвет за аудио за 300лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #1

    Съвет за аудио за 300лв

    Привет, аудиоманиаци,
    прегледах форума и макар, че тук за темите са "по-маниашки" (в най-добрия смисъл) може някой пък да даде да отговори на въпроса ми:
    С каква аудиосистема до 300 (-+ 100лв) да се набутам или каквото и взема все е грешка. Не съм аудиофил и претенциите ми за добър звук не са големи.
    И още: едно домашно кино до 500 лв също толкова лош звук ли ще вади колкото аудио система за 300.
    Като ориентир да кажа, че на компютъра съм с 2.1 тонколонки Гигабайт за 120 лв и ми звучат добре.


  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    За тези пари неможе да се очаква високо качество !По добре дом.кино , а пък ти като искаш си го ползвай за стерео !

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Ако колонките ти са GP-S7500 - те звучат отлично за парите си, че и за повече.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #4

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Сега погледнах колонките - GP-S7500 са.
    А какво домашно кино да взема - предполагам, че въпросът трябва да го задам в раздел видеотехника.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Ами някое моделче на Сони предполагам ще ти свърши работа.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #6

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    преди малко гледах на живо:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039723
    има USB

    а това как ли е:
    http://www.consumer.philips.com/c/au...395_12/prd/bg/

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #7

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Нали за домашно кино питаш защо показваш стерео системки? Някакво такова http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038332 ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #8

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Темата е аудио до 300 лв. Просто civica написа, че по-добре домашно кино отколкото аудио, но след кратък размисъл и малко ровене в интернет се върнах на първоначалното си мнение да взема някакво аудио. Така, че всякакви мения ще са от полза. Утре ще ходя да чуя как звучат няколко системки филипс и сони, които си набелязах - ако не звучат добре ще мисля пак.
    Благодаря на всички отговорили досега. Чакам и други мнения.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #9

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Само за аудио, бих ти препоръчал този Sharp. Аз имам такъв у нас и звучи доста добре. Още повече, че е с 5 диска и USB.
    http://www.sharpbg.com/index.php?itemID=255&group=5

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #10

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Ако го има в Бургас, ще го видя - изглежда добре.
    Как е с ниските честоти - единствено това ме притеснява в тези аудио системи.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    С ниските честоти няма как да е добре , с този размер на говорителя и кутията за него ! Тези системи имат разни подобрители за по-изразен бас , но всичко е субективно !А системата за дом. кино / почти на същата цена / си има отделен басов говорител за подчертаване на ниските честоти на звука ! Но парите и решението са си изцяло твои , така че успех с покупката !

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #12

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Само ще добавя ,че точно това кино което ти предложиха по горе има възможност за разпределение на колоните.Тоест ако нямаш възможност място да ги разпръснеш в цялата стая могат да стоят всички на едно място като така наречените саунд бар системи.Без да съм чувал Шарпа съм сигурен ,че ще свири по добре от него в стерео режим.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #13

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Цитат Първоначално публикувано от yavor_dz
    Ако го има в Бургас, ще го видя - изглежда добре.
    Как е с ниските честоти - единствено това ме притеснява в тези аудио системи.
    По принцип си има функция за подсилен бас, но както каза Civica не можеш да очакваш чудеса. Екстрата която на мен ми допадна е това, че има видео аукс. Това ще рече, че само с едно кабелче можеш да я включиш към всякакъв източник и ще ти звучи през нея. Аз съм включил и телевизора и двд-то през нея и съм много доволен.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #14

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    Цитат Първоначално публикувано от yavor_dz
    Сега погледнах колонките - GP-S7500 са.
    А какво домашно кино да взема - предполагам, че въпросът трябва да го задам в раздел видеотехника.
    Темата е за аудио,но тук питаш за домашно кино,за това ти предложих Сони-то.И защо искаш да замениш гигабайта,чиито качества и отзиви са повече от отлични в ценовия си клас?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #15

    Re:Съвет за аудио за 300лв

    charmock - Екстрата която на мен ми допадна е това, че има видео аукс.
    Как изглежда този порт и всички ли системки го имат?

    И киното ще чуя как звучи - точно затова питам тук, защото знам, че ще чуя компетентни мения.

    Vanquished - И защо искаш да замениш гигабайта,чиито качества и отзиви са повече от отлични в ценовия си клас?
    Не го сменям - той е на компа, а в другата стая нямам аудио.

    И наистина като се замисля ще е добре през него да минават ДВД-то и телевизора. Въобще съм затънал в размисли.

    Благодаря на всички за коментарите.



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 01-09-14, 22:17
  2. Съвет за видеокарта до 300лв.
    От anonymouss във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 30-01-14, 19:14
  3. Съвет за избор на аудио система
    От m.parushev във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-12, 15:55
  4. Съвет за вътрешна аудио PCI-карта докъм 150 - 200 лв.
    От paraiso във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 26-10-11, 00:58
  5. Съвет при избор на аудио система
    От prox във форум Аудиотехника
    Отговори: 57
    Последно: 21-02-11, 02:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе