Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #31

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    Интернет неразбирателство,сори.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #32

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    oops wharfedale vr300 sa свършили пак съм на изходна позиция
    Писах им на тия от сайта Superfi за тези тонколони wharfedale и ми отговориха че трябвало ръчно да пуснат разплащането - ами то какъв е смисъла да ги поръчвам по интернет че да им се обаждам по телефона за да пуснат ръчно разплащане ..помолих една българска фирма Емпреса-Пловдив занимаваща се с внос на стоки от Англия да звъннат и да ми поръчат ама явно не им се занимаваше защото ми отговориха че се обадили в Суперфи и те им отговорили 1месец срок на доставка .......(

    И така колеги вече спечелих едно търгче за няколко колони така че окомплектовах системата най-после с следните
    B&W 5 SPEAKER SET CC6,
    DM602,
    DM550,
    барабар със STANDS ще ми дойдат към 750лева с доставката

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #33

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    някой може ли да ме светне имам вътре в торбичката с упътването към тонколоните B&W едни силиконови като тапички 4 на брой за какво се ползват нещо да изолират вибрации ли ?Лепнат от едната страна.Както имам и две дунапренови като тапички те за какво се ползват.Днес ми пристигнаха тонколоните и ще ги вързвам .Два пъти играх в ebay ама и двата пъти ме изхвърлиха като мръсно коте от търговете защото съм нямал покупки и продажби.Така че в момента съм с две B&W DM 600 и ще гледам по нататък да вземам една централна ако някой в еbay ме допусне до търговете си

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #34

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    Едва ли ще спрат вибрациите. По-скоро са да не драскат там където ги слагаш.
    Ти им мисли стойки. Макар да се казва bookshelf колоната си трябват стойки за да свирят по-добре.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #35

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    имам един малък сладурник в къщи който много обича да пипа навсякъде затова не ми се слагат на стойки иначе съм го мислил за стойките . мога ли да свържа суббуфера и той да свири наред с предните две за сега?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #36

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    Може разбира се. То даже е задължително.
    Свържи ги и си пусни калибрацията от ресийвъра. Той сам ще прецени кое кога и как да свири.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на WhiteNoise
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    46
    #37

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    B&W 602 S3 ги ползвам за компютърни колонки. Не са лош избор. Виж това с ресивъра.. Не го разбирам.
    В 40кв хол съм 2 Dali Ikon 7 и филмите си звучат доста приятно и без 5-1, 7-1 и т.н. Това ти е жилище за живот.
    Някога, когато забогатееш си взимаш 7.1 и си правиш една стая за гледане на филми. Не ми е допаднало нито
    едно решение за хол как звучи под 6-7к. Още повече, че филми се гледат от дъжд на вятър, а новини, радио и т.н. непрекъснато.
    Важно е на теб все пак да ти харесва, но се съмнявам. Купуваш котки в чувал и ги събираш.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #38

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    Абе и аз се кефих на филми стерео,но когато си го направих 5.1 е съвсем различно.Филми гледам от 1-2,до 7-8 седмично.

  11. Junior Member Аватара на WhiteNoise
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    46
    #39

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    Винаги е въпрос на вкус. Лошото е, че човек го мени след време
    При познати похарчили доста пари ефекта не ми е допадал. Предполагам и затова не съм експериментирал в моето жилище. Не е като да нямам нужните колони и само да взимам назаем ресивъри да целя грамажи.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    45
    #40

    Re:Yahoo вече дойде ресивъра denon 1910

    дааа Whitenoise това за ресивъра го реших докато бях извън страната имах възможност да си взема нов ресивър на хубава цена макар никога не съм бил маниак на тема звук , така се случи .Казах си давай да взема един, а не се знае за в бъдеще каква техника ще си купя нека да има един център, където да я вързвам и така купих ресивъра.Тонколоните ако знаеш колко гледах преди да ги взема тези, все бяха свършили тези които харесвах "Уорфдейл"комплектче център с две стоящи на пода, а и по-добре стана така защото дъщеря ми е на 18месеца и щеше да им разкаже играта . B&W -звука става за начало, окачил съм ги макар и така звука да не е възможно най-добрия , но ако имам пари и желание по-нататък ще надграждам.За мен в момента това не е приоритет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 21-01-14, 14:38
  2. Купувам рисивър Denon AVR-1910
    От Bra1nSicK във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-10, 15:28
  3. Отговори: 21
    Последно: 23-01-10, 14:29
  4. Няма звук на ресивъра
    От cawboy във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 07-12-09, 19:28
  5. DENON AVR-4306+DENON TU-1500AE - ИЗГОДНО
    От 111 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-09, 15:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе