Резултати от 1 до 6 от общо 6

Как да вържа система 5.1 към ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #1

    Как да вържа система 5.1 към ТВ

    Здравейте,
    значи искам да си свържа системата 5.1 към ТВ имам и ДВД.
    Аудио системата е Unitek



    Това са изходите който има.



    А това са изходите на ДВД.

    Модела на телевизора е LG SL8000

    Това което искам е да свържа аудио системата към ТВ и да изкарам звук 5.1
    ако може някой да ми разясни какво ми трябва като кабели и как да ги вържа зада има звук на ТВ като гледам от булсата и филми през USB на ТВ.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #2

    Re:Как да вържа система 5.1 към ТВ

    След като разгледах снимките 3 пъти и се взирах като...., просто не издържах.
    Как очакваш някой да ти помогне като ти не си си направил труда дори за две качествени снимки?

    "........зада има звук на ТВ като гледам от булсата и филми през USB на ТВ."
    Може и в мен да е проблема, но аз нищо не разбрах.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #3

    Re:Как да вържа система 5.1 към ТВ

    Колегата е прав! Да беше качил по-качествени снимки. Не ми става ясно домашното кино дали има оптичен или коаксиален вход.
    1. TV към кино: на телевизора имаш червено и бяло на, които пише Audio autput, а на системата на същите пише Audio input. Купуваш един стерео кабел с чинчове и връзваш бяло с бяло и червено с червено. Дали ще свирят всички тонколони е въпрос на възможности на системата иначе чисто стерео.
    2. DVD към система: ако имаш оптичен или коаксиален вход на системата най-добре с тях иначе аналоговите 5+1 (6 чинча). Разбира се трябва да внимаваш с настройките на декодирането на звука от кое устройство да бъдат извършвани.
    Успех!
    ПП: За да е по-ясно снимай с по-висока резолюция целите задни панели на устоствата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #4

    Re:Как да вържа система 5.1 към ТВ





  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    15
    #5

    Re:Как да вържа система 5.1 към ТВ

    Та сега мисълта ми е как да свържа буфера с 5 те колонки към ДВД и като го свъжа ще има ли звук на колоните като гледам ТВ от булсата.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #6

    Re:Как да вържа система 5.1 към ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от yavkata
    Та сега мисълта ми е как да свържа буфера с 5 те колонки към ДВД и като го свъжа ще има ли звук на колоните като гледам ТВ от булсата.
    На ДВД-то вляво 6-те конектора от раздела 5.1 CH Audio out с 3 двойки чинчове към съответните изходи на колоните в раздела AC3 input.
    На приемника на Булсат ако имаш бял и червен чинч audio ги свързваш към 2-та чинч-а на колоните където пише audio input.
    Aко нямаш такива изходи на приемника, то може би имаш такива аудио изходи на ТВ-то. Тогава пък свързваш тях.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да вържа бойлера???
    От Mindburner във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 24-02-13, 10:23
  2. Как да си вържа бойлера?
    От valerko във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 06-08-08, 20:41
  3. Отговори: 12
    Последно: 22-04-05, 10:49
  4. PC-то "увисва" като се вържа в интернет..??
    От naughty hacker във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-08-03, 16:05
  5. Как да вържа к-те в LAN към proxy?
    От b_sokolov във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 27-10-01, 01:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе