Резултати от 1 до 2 от общо 2

Дилема за колони и ресивър!! Помогнете ако има желаещи :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    111
    #1

    Дилема за колони и ресивър!! Помогнете ако има желаещи :)

    Здравейте пред една много голяма дилема съм.
    Наскоро се нанесох в нов апартамент купих си мисля що годе сносен телевизор LG47LM671S, до сега не съм слушал качествена музика смея да твърдя, така че не ме съдете сурово.
    От съвсем скоро много се зарибих по ресивъри, колони, усилватели и такива работи.
    Та идеята ми е че искам към въпросния телевизор да си направя една наистина бюджетна система, защото не разполагам с много средства но искам да слушам все пак нещо що годе качествено като звук, при всички случай ще е по-добре от звука от телевизора.
    Помещението е един хол с кухненски бокс 30 кв.м.
    Обичам да гледам блу-рей рипове на филми и по-някога музика /не много силно /, за това първоначално се бях ориентирал към http://www.technomarket.bg/products/09121361/yamaha-rx-v473-black"]Yamaha RX-V473[/URL] и http://www.technomarket.bg/products/09079815/jamo-s-426hcs-3-black-ash"]JAMO S-426HCS 3 WENGE[/URL] наистина скромен комплект за домашно кино, и както вече се досещате след прочитане на няколко теми вече не знам какво искам
    Гледам много ги хвалят тези Monitor Audio Bronze BX2, въпроса е че за момента не мога да отделя повече от 1200лв. за каквото и да било.
    Ако остана на първоначалния вариант се вписвам в бюджета и получавам макар и лоша,все пак система за домашно кино. Ако си остана с тази Yamaha и взема букшелфовете минавам на вариант стерео система за сега, и надграждане по-натам за много пари, което не знам дали ще ми се получи с оглед бъдещите ми намерения в личен план Също така си мислех и за http://www.technomarket.bg/products/09051149/yamaha-ns-555-bl"]YAMAHA NS-555 BL[/URL] колони пак със същия ресивър.
    Не съм чувал нито един от изброените варианти, и не мисля че и да ги чуя ще е от полза защото при всички положения ще ми хареса всеки един как звучи, като се има предвид че до сега не съм слушал на нищо по-мощно от колоните на телевизора.
    Ако имате някакви предложения къде мога да чуя и видя букшелфовете ще съм благодарен, и евентуално в каква посока да поема.
    Много мислех да си взема първоначалния вариант който споменах и като започне да не ме радва да мисля да надграждам към по-добро, все пак ще имам горе-долу приличен ресийвър /поне така си мисля/

  2.  
     
  3. CP
    CP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    81
    #2

    Re:Дилема за колони и ресивър!! Помогнете ако има желаещи :)

    Ако колоните ще са в този клас, гледай поне да са JAMO S-606.

    Иначе Monitor Audio BX2 има къде да се чуят в София - може сам да прецениш кое е по-добре да вземеш. Аз бях миналата година пред подобна дилема и тръгнах към постепенно изграждане на система /още съм по средата на пътя, но съм доволен че направих така/.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ресивър + колони
    От koko_k във форум Аудиотехника
    Отговори: 28
    Последно: 03-01-13, 18:57
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  3. 5.1 ресивър+колони
    От svetlio_88 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-12, 22:57
  4. Мнение за колони и ресивър
    От Thermalright във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 11-06-11, 20:15
  5. кои колони и ресивър да избера
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 28
    Последно: 11-12-09, 23:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе