Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #1

    Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Здравейте , искам да си взема усилвател. ЩЕ го ползвам само когато гледам филми { Всичките са 7.1 } .. Моделите който са ми изпадна ли са {цената им е почти еднаква} :

    1. Onkyo TX-SR508
    2. Sony STR-DH520
    3. SONY STR-DG910

    Благодаря Ви

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Аз съм за Onkyo-тo . Стар модел , но е за предпочитане пред Сонито , поне за мен . А дали ще ползваш тези 7.1 ??

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #3

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Аз съм с втория от списъка. За вече година и половина ползване /с комплект колони и суб на JBL/ мога да кажа че не съм съжалил нито веднъж, че съм избрал бюджетен вариант за домашната ни система за 3D кино!

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #4

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Момчета за сега резултата е 1 към 1 .. Сега след като стесняваме възможният първенец ,ето и още подробности :
    - Onkyo e в перфектно състояние по обясненията на продавача и снимките приложени от него ./ пълен комлект / и цената му е 240 лв.
    - Sony състояние "добро ,все пак е не е ново нали заеш" и няма снимки ,а ценаат му е 270 лв

    ??

    А сега ми пуснаха и оферта за Marantz sr 5500
    - "перфектно сътояние" уж , ама аз за пръв път чувам тази марк а

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #5

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Той Маранца си е име в тази сфера , но при втората употреба винаги има риск , може и да е минимален , но си го има . Ако има начин за тест , не се чуди и ги пробвай . Аз съм с Онкио и не се оплаквам , но всеки си има предпочитания .

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #6

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Въпроса е за тест е малко сложен, защото хората са от различни градове ... И трябва д стрелям в избора си на сляпо . Нато първо трябва да си избера един от по горе посочените

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #7

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Ако е до парите , по-евтиния . Но ако има начин да събереш още някой лев , може и нов от магазина или поне модел от предната година . Но и зависи какво искаш да гледаш , ако си фен на 3Д примерно .

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #8

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    За жалост сега нямам излишни пари за нов. Затова изборът ми е и тези два модела.. фен съм на съраунд звученето.. В характеристиките на сонито пише "Поддръжка на 3D видео" звук се предполага , но какво точно представлява Б .. D Сонито също така има по голям набор от форматите за декодиране на Dolby - това рекламен трик ли е или истина ?
    Този пост е редактиран от diskos; 30-08-13 в 22:05.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #9

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Как може да се навиваш да купуваш нещо втора ръка, след като дори на снимка нямаш възможност да видиш? Този продавач щом не ти праща снимки значи стоката му не е много за гледане!
    Следи тука във форума, този, този и този за продажби на ресивъри, все ще излезе нещо читаво и подходящо за теб.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    6
    #10

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    И аз съм против купуването на сляпо на стоки за големи суми и то от продавачи с неясен произход. Че и без снимки... Изчакай или си вземи Marantz sr 5500 ако е на оферта. Един приятел има такъв от доста време и си е класа.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #11

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Благодаря за отговорите на всички... В крайна сметка се спрях на Onkyo - но,като звъннах вече беше продаден .. И затова се угворих за Sony {без снимката} -> тотално разочорование...
    Затова търсенето продължава...

    П.с. Благодаря на всички който ми пратиха оферти на ЛС. Но, зажалост не мога да се възползвам от тях ..Защото в момента не живея в България.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #12

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Здравейте, отново на всички.. Незнам дали е нужно да пускам нова тема и затова продължавам тази.. Вслушах се в многото емайли който получих с текст : Само Ново :} Речено сторено, но колебанието отново дойде :} Всичките са почти на една цена + / - 30 ЕU,затова трябва да ги избирам по качества с който не към много запознат.Затова моля за Вашата помощ ,ето и финалистите:
    1. ONKYO TX-NR 626 {Wifi - YES / Bluetoot - YES } или TX-NR 616 с THX Certification {но с 70 ЕU по- евтин от 'брат си' , защо?}
    2. PIONEER VSX-923-K {Wifi - NO / Bluetoot - NO } Като допл. опция
    3. HARMAN-KARDON AVR 265 {Стар модел}
    4. Yamaha RX-V575
    5. ONKYO TX-NR515 {Най евтият от всички 300 Eu, в.с останали са около 400EU]

    Лично аз се чудя между ONKYO TX-NR 626 и TX-NR515 > И дали има толкова съществена разлика освен вградените Wifi / Bluetoot
    Този пост е редактиран от diskos; 14-09-13 в 22:13.

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #13

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    ONKYO TX-NR 626 е по-високо оценен , но ако не ти трябват екстри , който няма да ползваш , може и TX-NR515 .
    Колега disкos , откъде тръгна и докъде стигна !

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #14

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Както са казали хората : С яденето идва апетита :}
    Освен екстрите Wifi / Bluetooth .. какви същесвени екстри 626 от 515 ? И видях,че модела 515 има USB port..Мога ли в него да вкл.USB WIFI Flash {не посоченият от производителят} ? И всъщност wi-fi функцията е замества LAN cabela или ?

  18. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #15

    Отговор: Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo

    Някои екстри не се виждат , те са под капака . Ако знаеш с какъв чип е този usb wi-fi донгъл - може . Wi-fi функцията не замества LAN-a , а го допълва .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 06-01-14, 19:56
  2. Помощ при избор на рисийвър за домашно кино ? - Sony или Onkyo
    От diskos във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 02-09-13, 23:29
  3. Помощ за избор на домашно кино
    От koziak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-10, 20:48
  4. Помощ при избор на Домашно кино !
    От jovanoty във форум Аудиотехника
    Отговори: 143
    Последно: 02-09-10, 04:04
  5. Помощ: Избор на домашно кино
    От lestat_vamp във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 14-01-10, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе