Резултати от 1 до 3 от общо 3

Имам малко нужда от помощ :{ Не мога да накарам receiver-a да работи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #1

    Имам малко нужда от помощ :{ Не мога да накарам receiver-a да работи

    Здравейте,
    имам малко нужда от помощ :{ Не мога да накарам receiver-a да работи Колкото и супер малаумно в лицето на всички да изглежда на мен ми се изчерпаха идейте==
    Проблема се корени в следните неща :
    - По абсолютно никакъв начин не успях да подкарам връзката PC-receiver-TV {с два HDMI кабела}
    * PC=TV с HDMI кабел и звук от звуковата карта с кабели към домашното кино ->Така бях до сега ... Но имах и възможност да пусна и видео и аудио поток директно към TV с HDMI кабел .
    * при системата оказана в книжката PC-receiver-TV {с два HDMI кабела} ...Нито PC-то детектва receiver-a {за да пусна и видео и аудио поток} , нито TV получава сигнал от receiver-a {за да мога да влезна в настройките на receiver-a}
    -> Разменях кабели , букси ,изключвах ,включвах - Нищо ...А най лошото е ,че проблема е в мен ..Защото в магазина момчето ми тества

    - звук не иска да тръгне от никакъв източник освен радио
    - Предна лява и дясна колона работят много по силно от другите { все още не съм правил калибрация}

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Имам малко нужда от помощ :{ Не мога да накарам receiver-a да работи

    Първо си прочети внимателно инструкцията за употреба , в началото е трудно , но се свиква .
    Второ - задължително е връзките да ги правиш при изключени уреди , че са капризни , особено hdmi , и изгарят .
    Трето - правилни настройки на видеокартата на компа и рестарт , за да се запомнят промените . Има и характерни подробности , но са индивидуални според компа , видеокартата , софтуера ( операционната система ) и прочее .

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #3

    Отговор: Имам малко нужда от помощ :{ Не мога да накарам receiver-a да работи

    Колега ,още веднъж мерси...
    Проблема беше решен още същата вечер, но сега успях да пиша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам дилема и нужда от помощ
    От supervizor във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 1
    Последно: 18-05-13, 16:37
  2. Имам нужда от помощ-МР 4
    От mar4ela във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-11, 20:05
  3. Имам нужда от помощ !!! за Инфраред
    От Mr.TECHNO във форум Поддръжка
    Отговори: 7
    Последно: 30-07-05, 10:42
  4. имам нужда от помощ за PLEXTOR PX-712
    От lionski във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-04, 00:23
  5. Имам нужда от спешна помощ!
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-04, 09:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе