Резултати от 1 до 5 от общо 5

Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    78
    #1

    Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

    Здравейте! Имам HD мултимедиен плейър, който бих желал да включа във въпросната система. Моля за вашите мнения - струва ли си? Пределно съм наясно, че за качествен звук се изискват други компоненти (особено озвучителни тела), на бюджета е ограничен. Разбера се, че бих искал мрежови възможности (в бъдеще вероятно ще са стандарт) и USB вход, но... Надявам се на приличен звук все пак. Моля за становище - няма да се сърдя и на негативни коментари по отношение на избора ми (потенциален избор все пак - не съм хукнал непременно да купувам).
    ето и линк към въпросната конфигурация: Onkyo HT-S3505 | Мини системи Onkyo | Avitel
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #2

    Отговор: Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

    Става ! Модел от миналата година . Скъпо го дават , но си има гаранция . Може да минеш и с ресивър на старо и нови тонколони , но избора при тях е доста труден , след като бюджета е ограничен .
    Този пост е редактиран от logic; 16-12-13 в 18:47.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    78
    #3

    Отговор: Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

    С риск да стана досаден - след много четене май се насочвам към вариант ресивер YAMAHA RX-V375 за около 470 лв. и след време някакви читави тонколони. За да не избързвам и да правя компромиси с колоните, въпроса ми е мога ли ВРЕМЕННО да закача тонколоните от старата ми система PANASONIC SA-HT75 \линк към характеристиките - http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/SCHT95.PDF \. Притесненията ми са, че колоните са 60 W \music\ на 6 ома. Дали няма да прецакам (не дай си Боже) ресивера, или пък колоните (за тях ще ми е по-малко жал, но все пак...). Пак подчертавам - решението ще е временно, ако изобщо е възможно де, докато събера парички за нещо свясно. Наясно съм, че за съжаление не мога да включа субуфера, към ресивера, защото е пасивен.Жалко, защото иначе не е лош...

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #4

    Отговор: Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

    Нищо няма да се прецака , щом са 6 ома колоните от системата .

  6. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #5

    Отговор: Onkyo HT-S3505 - струва ли си?

    Georgo според мен по-добре се замисли от Yamaha RX-V475 нагоре(от тази 4-та серия започва средния клас), RX-V375 няма "HDMI passtrough in stand-by".3-та серия няма и лан-порт.Най-добре прочети тук https://forum.setcombg.com/аудиотехн...ния-24.html
    Тук YAMAHA RX-V475 BL :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria имаш и промоция, която си заслужава.Според мен не си струва да си вземеш ресивер без тонколони.Но всеки според джоба си.А и аз съм точно с тази промоция, и съм наистина доволен(само активния суб го нямам, но и на него ще му дойде времето)!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ресивър и дек ONKYO Integra
    От shanko във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 19-09-13, 22:32
  2. Onkyo TX-NR616, Onkyo TX-NR609, Onkyo TX-NR414
    От Julian Yordanov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 25-04-13, 09:28
  3. Сервиз за Onkyo
    От Anthony във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 11-11-11, 15:20
  4. Onkyo sr 608
    От gmbh във форум Аудиотехника
    Отговори: 22
    Последно: 26-07-11, 14:49
  5. Продавам Receiver ONKYO TX-SR 607
    От Bien85 във форум Продава
    Отговори: 23
    Последно: 09-05-11, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе