Резултати от 1 до 1 от общо 1
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Shmi

Проект за стойки за surround колони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #1

    Red face Проект за стойки за surround колони

    Здравейте,

    Решил съм да си правя стойки за surround колоните: NS-333 - Home Speaker Systems - Yamaha - Other European Countries Мястото и съчетанието с останалите шкафове ме лимитират относно дизайна и по-конкретно основата, която реално е най-добре да бъде с по-голям размер, но няма как. Заради това, смятам да разпределя теглото в долната.
    Накратко, долният обем е пълен с пясък и нагоре продължава тръба със сечение ~ 40-50 мм, която също е запълнена с пясък. Най-отгоре има дебело парче талашит, с което затварям обема, в който смятам да сложа вата/памук. В задната част съм предвидил тясна тръбичка за кабела. Височината на обема, в който ще бъде пясъкът е съвсем на око - докъде ще ме посъветвате да го вдигна? Прикачвам схема на цялото нещо.
    Приемам критики и препоръки. Предвид, че съм в кооперация и имам съседи с малки деца, не увеличавам много, така че разчитам, че няма да имам проблеми с резонанса. Самото тяло е от MDF.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Shmi; 17-03-14 в 14:16.
    Kasap одобрява това.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Стойки за съраунд колони
    От pstoev във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 07-01-15, 18:37
  2. Отговори: 0
    Последно: 06-12-13, 15:20
  3. Отговори: 13
    Последно: 26-04-10, 11:13
  4. Търся да купя стойки за колони за 5.1 аудио
    От sotirsotirov във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 16-12-06, 22:02
  5. Интерактивни карти - уеб проект
    От fuoco във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-05, 08:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе