Резултати от 1 до 3 от общо 3

Bose Acoustimass 6 Series III - мнения и заслужава ли си за тази цена

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    96
    #1

    Bose Acoustimass 6 Series III - мнения и заслужава ли си за тази цена

    Здравейте,

    какво мислите за това предложение:

    http://www.amazon.com/Bose-Acoustima...36NNSSKHEA7VNQ

    Имам възможност да го взема с безплатна доставка (650лв. ще излезнат колоните), към колоните ще трябва да купя и receiver, но съм начинаещ и не съм се интересувал на каква цена са тези, които си заслужават.

    Ще се ползва в стая от 20 квадрата, дали е достатъчно с 6 колони или да помисля за 10ката? Чух това скоро и силата на звука в огромния Технополис беше страшна на около 75% - Amazon.com: Bose CineMate 120 Home Theater System: Electronics (В България е на цена от цели 2600лв.). Звукът на Cinemate ми допада (чисто любителски). Смятате ли, че Acoustimass ще вади поне толкова добро качество на звука?

    Според мен за тези пари системата е изгодна, едиственото, което малко ме разколебава е, че моделът е стар (от 2011), в момента е актуална Серия 5, тя е на цена от $700. Дали има голяма разлика в качеството между двете поколения? Проблем ли е, че няма HDMI портове системата, има ли някакви преходници?

    Мерси предварително!
    Този пост е редактиран от BenSherman; 10-06-15 в 00:07.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #2

    Отговор: Bose Acoustimass 6 Series III - мнения и заслужава ли си за тази цена

    Трябва първо да се замислиш в какво съотношение ще се използва за филми/музика и какъв ти е общия бюджета. Това че нещо се продава тук за 2600, а на вън за 650лв. не говори нищо за качеството на продукта.

    Напълно е възможно никой /вклчително и аз/ да не е чувал този комплект, че да може да ти изрази мнение. Но за да го свържеш и да заработи ти трябва 5 канален ресийвър. HDMI ще го вързваш в ресийвъра и след това той ще разпределя сигнала до колонките. Това че е стар модел няма кой знае какво значение, но с оглед на помещението и очакванията ти може да се разочароваш.

    Отделно, това "чудо" според мен тук цената му е силно преувеличена! С отделни компоненти може да постигнеш много по качествен звук за тея/2600лв/ пари.

  4. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #3

    Отговор: Bose Acoustimass 6 Series III - мнения и заслужава ли си за тази цена

    Цитат на потребител от Амазон: "Bose are like the Toyota of speakers."

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 10-03-15, 17:46
  2. Bose Acoustimass® 6 speaker system
    От ivanvel във форум Тонколони
    Отговори: 6
    Последно: 04-05-10, 12:24
  3. Мнения за Yamaha! Заслужава ли си тази промоция
    От martin_dim във форум Аудиотехника
    Отговори: 15
    Последно: 09-03-09, 10:24
  4. Заслужава ли си тази камера - JVC Everio GZ-HD6
    От skirmish във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 05-09-08, 16:46
  5. Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-03, 10:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе