Резултати от 1 до 7 от общо 7

Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #1

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    Някой сблъсквал ли се е с такъв тунер и какви впечатления имате от него? Интересува ме и дали наистина в реално време записва видео в mpg2 format??

    Чувал съм че това са доста добри платки........Но най добре може да каже някой който има такова чудо...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    6
    #2

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    Точно този не знам - аз съм с Aver TV Studio, На въпроса - доволен съм що годе от качеството на приемане, но се оказа че много се влияе от качеството и силата на тв сигнала (добре че кабеларката си смени жицата у нас). За кепчъра - оригиналния софтуер на тунера е отвратителен и въобще не съм се занимавал с него. За гледане и запис използван CyberLink PowerVCR2. Дава задоволителни резултати включително и при кепчър на MPEG2 - пълен двд стандарт - в реално време. Но - реалното време си зависи от компютъра защото тия карти нямат харуерен енкодинг.



    Надявам се че съм бил от помощ.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #3

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    Аз също не съм чувал за тия тв тунери като качество, но скоро си взех PixelView Tv Tuner + FM HD with remote control,(Stantek ги продават на около 45 $) много съм доволен.Качеството на картината е страхотно, а и кепчър-а си го бива като качество.

  5. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #4

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    Аве,имам същия тунер-добра картинка ми вади,но.....като правя запис от около 1мин. ми дава файл с големина=1гб.Дайте акъл ко да правя-лайк съм!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    22
    #5

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    imam takav tuner.stava za gledane na TV no signala triabva da e s dosta po visoko nivo - stava duma za signala,koito pristiga ot kabelnata TV.platkata mi ima i video IN koito moje da se upravliava ot yahoo mesengera i da go polzvash kato web cameraza video 4at.pri zapis ot TV pravi failovete dosta golemi (s negovia si softuer).ako polzvash drug softuer za da namalish failovete po obem - kep4ira v NTSC standart makar 4e priemash PAL.napravenia zapis e s harakteristikite na NTSC.izpolzvam MMC 7.6 na ATI.kato se polzva tozi soft-MMC 7.6 moje da kep4irash v MPEG 1 MPEG 2 i ATI.vcr . poslednoto e strashno kompresirano i mnogo ka4estveno, kato ti pozvoliava sam da si regulirash bitrate i rezoliuciata.moje i pausa da dadesh po vreme na zapisa dokato si izbirash sled tova kakvo da zapishesh.na moito PC imam 3 video IN - na 3 razli4ni karti.moga da kaja 4e tozi kep4er e dosta zaluhav no za takav ot tozi klas si go biva.pravi problem i zvuka ,kogato se gleda TV se gasi(mute)-aktivira se po niakakav na4in MESENGERA na samia WIN(WIN XP PRO)i za da se opravi problema triabva da rename papkata na mesengera,za da ne moje da se startira.ako ima neshto koeto da te interesuva konkreyno kaji - ako znam -6te ti kaja

  7. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #6

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    С риск да злоупотребя с любезноста ти...абе ще рискувам.Дай с думи-прости информация за тоя софтуер, който ще ми компресира записа от телевизията.Мой пъ нещо да ловна!?

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #7

    Заслужава ли си TV-тунер AverTV Go series ??

    С риск да злоупотребя с любезноста ти...абе ще рискувам.Дай с думи-прости информация за тоя софтуер, който ще ми компресира записа от телевизията.Мой пъ нещо да ловна!?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 30
    Последно: 05-12-22, 18:40
  2. Проблем с ТВ тунер на AverTV
    От sasho_tot във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-11, 14:31
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Проблем с ТВ тунер на AverTV
    От Vanquished във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 01-08-11, 10:54
  4. ТВ Тунер AVerTV GO 007 Plus проблеми
    От nniki във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 25-09-05, 19:50
  5. Тв тунер AverMedia AverTV USB 2.0
    От manos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-05, 13:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе