Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree2Одобрявам

Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #16

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    http://besthifistore.com/product/1570/kef-t205-sistema.htmlhttp://besthifistore.com/userfiles/product_files_shared/t_brochure.pdf
    Колега ето един линк и едни според мен качествени колони, които ще стоят добре и ще ти спестят място. Преди аз ги бях харесал, но.......

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    13
    #17

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    Така нека отговоря на въпросите ви един по един.Да мисля да гледам филмите директно от флашката в телевизора.Спрял съм се на този телевизор Discover a World of Colour with 4K 65" QLED Smart TV Q8F | Samsung UK тои е наи доброто от самсунг и човека в технополис ми обесни че чете всичко а аз главно ще качвам на флашка 30 40 гб мкв филми.А за много каналния звук не съм на ясно,но предполагам щом е наи доброто от самсунг а те умеят да правят телевизори и би трябвало да подава многоканалния звук.А под 5 гб филм от замунда имах предвид някои път качват нов филм които не е с хубаво качество но искам да го гледам и не ми се чака да излезе по 30 40 гб.Иначе си ги гледам филмите възможно наи много ГБ,стига да има такива в замунда.Еми какво очаквам ли нещо по силно което да ми прави кеф да го слушам,сегашните ми колони на компютъра са 2.1 които струват 200 лева и на мен ми се виждат добре като звук.Но просто исках нещо по хубаво което да подхожда на скъпия телевизор.Под нормална колона имам предвит сегашната ми система която е 2.1 Logitec .Относно сонито беше наи скъпо в технополис и предложих него като ценови вариант на саундбара иначе не не сьм го чувал.Наясно съм че няма как да чуя звук зад мен като няма колони там.. за това и питах вьпросния саундбар ще ме доближи ли поне малко до това или можете да ми предложите друк саундбар.Просто за моя хол просто няма място за задни колони знам че е по добрия вариант за звук но за хола ми просто ... не е.Още в началото на поста споменах че нямам място за 5.1 за това и съм се орентирал към саундбар,и исках вашето мнение относно него или някои по добър.И не не съм се запознал с форматите наистина не съм наясно за тези неща от това което научих е че този бар е долби атмос което е наи новото в момента и по това предпоалагам че има всичко наи наи в него,и като добавя и високата му цена мислех че е нещо което ще ме накара да се чуствам доволен.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #18

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    Доколкото знам вградените USB плеъри в телевизорите не възпроизвеждат Атмос и DTS-X, така че леко се губи смисъла от поддръжката му в тоя саундбар ако се разчита на вграден плеър.

    Някакъв по-евтин модел до 1000лв ще е по-разумен , макар и аз да съм на мнение, че стаята не е толкова малка , за да не можеш да разположиш 5.1 комплект , особено пък оня готовия с по-малките колони дето го предложих по-назад.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    13
    #19

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    Нали самия звук ще излиза прес саундбара а тои възпроизвежда ДТС,нужно ли е и телевизора.А по ефтините модели не ми харесват естетически.Ще трябва да снимам стената да видиш че няма как да се расположи но чакам всеки момент апартамента да е му дадът акт 16 че да почна да го обзавежда и тогава ще мога да постна снимка.В такъв случаи ако зависи и от телевизора звука значи трябва да купя и 4K Ultra HD HDR Blu-ray Player бес колони и да вържа саундбара към него и флашката в плаъра.Така ще вади ли дтс или атмос?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #20

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    Да, ако ползваш външен медия плеър ще имаш и възпроизвеждане на Атмос и DTS-X - дали ще усетиш реално разлика от Атмос и ДД 5.1 възпроизведени от саундбар-а ... едва ли ще е нещо съществено.
    Към 25м2 ми е хола и при първа възможност ще взема по-нов ресивър с поддръжка на Атмос/DTS-X и слагам още 4 таванни колони ...

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #21

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    CES 2018 Best Sound Bars Roundup | Audioholics

    - малко саундбар новини

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    57
    #22

    Отговор: Мнение за LG SJ9 5.1.2 Wireless Sound Bar

    Аз имам този саундбар Samsung HW-K950 и специално за атмос филми е направо лудница. Вече излезе и Samsung HW-N950, който подържа и DTS:X - в ЕМАГ го бяха пуснали за 2199 разопакован но някой го лапна хаха. Уникални са за Атмос - за тези пари няма как да направиш система а пък и няма бясно окабеляване - за 5 минути си вързан. Но всеки сам си преценя в какъв филм иска да се вкара
    Вече почти всеки филм излиза с Атмос и по малко с ДТС Екс и значително намалиха размера при рипването им(10-15 гб)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. LG Wireless Sound Sync (Bluetooth) Тестове
    От Zetle във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-02-17, 16:07
  2. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  3. Мнение за MSI Wireless router
    От dmanov във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 19-05-07, 12:09
  4. Отговори: 2
    Последно: 13-06-06, 20:00
  5. A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!
    От BBBmAN във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 06-10-04, 03:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе