Резултати от 1 до 8 от общо 8

A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #1

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    Фирмата ВидеоМакс предлага един продукт A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE FOR INTERNATIONAL MARKET ,но незнам някой дали го е пробвал в реални услoвия защото от фирмата твърдят че у-вото е супер,държи 22 МБ фул дуплекс и то на големи разззстояние 35-40 км. в комплекта който репдлагат за линка влизат и и антените, мен me интересува дали си заслyжава все паk цифрата не е малка,но скороста е по голяма от на Cisco 350 Brdige,koe e по-д-бре на Cisco-350 или това А7520 Wi-fi,споделете мнение,очквам отговор.

    [8D][^][:O]

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    Това го тествахме наскоро на разстояние към 30км и държеше между 1Mbps и 9Mbps двупосочно (реални при директна видимост) с закъснение на пинга до 2 ms между тях. Иначе е дърво - може да се настройва само първите 60 секунди след установяване на TTL=64. Не може да се рестартира отдалечено през обявения порт 4008, когато работи като bridge.



    От техническа гледна точка - скапана работа (сглобявано е както падне) и изолацията не е добра. Захранването е такова измислено, че не ми се говори.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    4
    #3

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    Kak e ima li megabiti s A7250?

    Iskam da kaza neshto na HGD. A7250 si e mnogo dobro neshto i vaobshte ne sam saglasen s komentarite mu za izrabotkata i zahranwaneto. Istanata e che da raboti na 30 km mu triabwat okolo 1.20 anteni i togawa niama da ima grizi. Towa za TTL e viarno ne e mnogo udobno no pak kato cialo ustrojstwoto наистина si struwa . Do kolkoto znam mozete i da si poiskate i po goliama antena vav Videomax. Nа Men mi nosi 40 megabita na 6 kilometra amа chowek tribwa da si poigrae malko s nego I s razlichnite telneti s dwe dumi ne e plug and play

    Ziwi I zdravi


  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #4

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    1. Добре дошъл във форума, ако обичаш пиши на кирилица - така има по-голяма вероятност някой да ти прочете мнението.

    2. Въпросното устройство е хм... средна работа и не е особено добро. Колегите го тестваха и определено 30-те километра не ги прави.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    33
    #5

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    Общо взето ги бива. За парите си работят добре успях на 27км да прекарам 22мб ма изхвърлих облучвателите на видеомах с 90см чинии.

    На 8км с подобен комплект достигнах 34мб и маи това им е максимума

  7. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #6

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    Ако желаеш капацитет на връзката виж Mikrotik http://www.mikrotik.com Малко по-скъпо излиза, но пък се правят реални 40 MBit, като има няколко начина да се минат 100-тина

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако желаеш капацитет на връзката виж Mikrotik http://www.mikrotik.com Малко по-скъпо излиза, но пък се правят реални 40 MBit, като има няколко начина да се минат 100-тина



    <div align="right">Originally posted by ASM - 05/10/2004 : 03:03:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Proxim Stratum, ако чак толкова те влече да даваш пари [:D] излиза 6-12К$ , но поне си държи стотарката на фул дуплекс [:D]

  10. ASM
    ASM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    27
    #8

    A7250 WIRELESS ETHERNET BRIDGE - КАЖЕТЕ МИ МНЕНИЕ!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако желаеш капацитет на връзката виж Mikrotik http://www.mikrotik.com Малко по-скъпо излиза, но пък се правят реални 40 MBit, като има няколко начина да се минат 100-тина



    <div align="right">Originally posted by ASM - 05/10/2004 : 03:03:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Proxim Stratum, ако чак толкова те влече да даваш пари [:D] излиза 6-12К$ , но поне си държи стотарката на фул дуплекс [:D]



    <div align="right">Originally posted by fori*-*05/10/2004*:* 12:01:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Proxim не ме влече Наистина работи ма друго си е да схейпиш клиентите на вирелесс бриджа или пук да ти върти некакви бесни рутове До някъде са несръвними за мен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. IP Сamera (wireless and ethernet) - Home Monitoring Camera
    От ockac23 във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 27-06-12, 16:12
  2. Продавам 2 HDSL модема Schmid - ethernet bridge
    От rea11ity във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 29-10-11, 17:13
  3. DVD player с Ethernet/Wireless и capture
    От Edin_Lud във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 09-12-09, 21:29
  4. Отговори: 2
    Последно: 13-06-06, 20:00
  5. Кажете някой доставчик за Wireless Internet (nt)
    От DeathKnight във форум Мрежи
    Отговори: 56
    Последно: 02-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе