Резултати от 1 до 1 от общо 1

Проблем с bluetooth свързване.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    87
    #1

    Проблем с bluetooth свързване.

    Здравейте, имам следния проблем: Имам ТВ Sony 55XG8196 и Soundbar Sony HT-S350 и не мога да свържа телевизора със соундбара чрез блутут връзка. В момента съм ги свързал през оптика и всичко е Ок. Спазвам инструкцията за сдвояване точно както е описана и на телевизора и на саундбара, обаче Телевизора не открива устройства за сдвояване. Няколко пъти повтарях операцията, но все неуспешни. После забелязах следния проблем - Когато пусна блутута на телевизора в режим да търси други устройства се оказва, че не открива нито едно такова. Пуснах и саундбара и телефона ми и още една блутут колонка jbl, която имам, но не открива нищо освен микрофона на дистанционното. Сякаш телевизора забива в режим на търсене и край, а иначе когато реша да сдуявам с телефона няма проблем, но ги сдвоявам през телефона, защото той е открил телевизора, а не обратно. Искам да направя това сдвояване между саундбара и телевизора, едно че няма да има висящи кабели под него и друго, че саундбара няма DTS. Предполагам, че ако пусна файл на телевизора с DTS звук през HDMI кабел към саундбара то той няма да бъде възпроизведен, или греша!? Изпробвах такъв фаил през блутута, който беше клип от ютуба и си имаше звук. Но главния проблем ми е, че телевизора не открива блутут устройства в режим на търсене, къде е проблема? Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    Явно проблема не е само при мен с откриването на блутут устройства и ето в този клип има някакво решение - https://www.youtube.com/watch?v=9uKez3-y9GM . Ще изпробвам и ще кажа да ли се е получило.

    - - - - - - - - - -

    За информация, направих го с друг апп "Bluetooth scaner" от pley store, но стана и сега всичко работи.
    Този пост е редактиран от Dares; 20-01-20 в 21:30.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Свързване на BLUETOOTH слушалки с ТВ без bluetooth модул.
    От mikk във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 22-09-19, 16:56
  2. Свързване на gsm и pc през bluetooth
    От didarai във форум Общ - софтуер
    Отговори: 25
    Последно: 13-02-09, 21:50
  3. Проблем със свързване на sony ericsson k510, v630 bluetooth
    От saint056a във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 28-04-07, 11:43
  4. проблем с bluetooth
    От Stamen Rusev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-06-05, 17:05
  5. проблем при bluetooth
    От MAKAPOB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 20-10-04, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе