Резултати от 1 до 12 от общо 12

problem s Savage 4??????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #1

    problem s Savage 4??????

    imam problem s vc savage4 s VIA chiipset. sled kato kacha driverite pochva da izbiva lubimia SIN EKRAN.

    nikaoi imal li e sastia problem i ako niakoi znae kak moje da se reshi problema neka da kaje

    TXS




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    23
    #2

    problem s Savage 4??????

    Опитай с други драйвери.Проблема при тези карти е (и) този ,че нямат

    най-добър или най-нов дрйвер.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #3

    problem s Savage 4??????

    Виж дали последния крак на картата е прекъснат наро4но от едната страна и ми кажи.



    <center></center>

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #4

    problem s Savage 4??????

    mi ne e prekasnat ????????




  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #5

    problem s Savage 4??????

    Защото имаше един внос на който бяха "фабрично" прекъснати заради АГП4х. Ма щом твойта не е от тия не знам.





    Сложи ли най-новото VIA AGP???

    Пуснал ли си FASTWRITES. Ako си с 4in1 от по-новите може и от тва да е.



    <center></center>

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #6

    problem s Savage 4??????

    txs




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #7

    problem s Savage 4??????

    mitak, mnogo si se nabutal s taq karta! Moje bi si q kupil ot lianna-bg... a moje i ne! Pusni q ako iskash pod winXP ili win2k, raboti perfektno, no nqma driveri za OPENGL i DIRECTX. Ili po-lesno shte e da izteglish ot www.setcom.bg tweak-natite driveri ot MR.F Release 1.9 - 08/18/00, kojto wkliu4wat GLIDE/METAL/S3TC; a ima i edna polezna programka Cacheman kym paketa; TOVA BTW SA EDINSTWENITE DRIVER-I, S KOITO TAQ SHIBANA KARTA RABOTI!!! :D



    ...no az ti predlagam da se otyrvesh ot tova dyrvo!



    Whatever I do i do it for no good

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #8

    problem s Savage 4??????

    btw: Oswen tova taq karta pravi syshtiq problem, s kojto i da e drug chipset )



    Whatever I do i do it for no good

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #9

    problem s Savage 4??????

    Dodo ne si napalno prav.Az imam Savage Extreme na Innovision i s takav problem ne sam se sblaskval.Po win 2000 si ba4kase sasto. Ne si spomnjam dali sam probval s igri pod 2000 no pod 98 si ba4ka i pee. No sam ja probval samo na Intel ZX i BX chipset.

    I osven tova s raznite sibani twiknati draiveri mi pravese sumati problemi i zabivase nonstop.Nai dobre si ba4kase sas predposlednite koito izleznaha ve4e ne si spomnjam kak se kazvaha to4no.



    Ddimitrov

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #10

    problem s Savage 4??????

    Страшна работа е това SAVAGE-а, всеки път като слагаш някоя такава в AGP-то се чудиш какъв ще е проблемът тоя път!



    Съжалявам, тогава не мога да ти помогна. Аз разбирам само от един от многото типове SAVAGE-и! )



    Whatever I do i do it for no good

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    62
    #11

    problem s Savage 4??????

    Пробвай първо да инсталираш първо драйверите за Via и после за видеокартата. И при мен се получава съшия проблем ако първо инсталирам видеото. С Gainward CardexPert SG4 16MB съм и даже под Linux работи и особенни проблеми не съм имал, само че яко грее!!! Снощи превъртех Return To Castle Wolfenstain и играта си вървеше на 800X640 всичко на max с изключение на текстурите и на 16bit цвят. Това на Athlon650, 256MB PC133. За DVD е просто перфектна, само BSplayer-a правеше глупости.



    ????

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #12

    problem s Savage 4??????

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    За DVD е просто перфектна, само BSplayer-a правеше глупости.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    oFFtopic:

    Абе този BSPlayer е много бъгав! BugSPlayer е трябвало да го кръстят... Нямало е видеокарта с която да ми тръгне от първия път! Поне с 5-6 съм пробвал...няма резултат. Сега ползвам The PlayA - работи ми бързо като note pad



    <font color=green>'Наперено вървиш, дупето въртиш, и краката си на 2 без 10 обичаш да държиш.

    Идваш и сядаш при мен на бара, да ме караш да те чакам е лошо, тогава друг ще те закара...'</font id=green>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. S3 savage 4
    От Pesho25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 00:06
  2. S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))
    От GIORCETO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-03, 17:18
  3. problem sus savage 4 pro
    От bandit във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-02, 15:13
  4. savage 3d & win2k
    От july`s във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 16-04-02, 10:17
  5. Savage 2000
    От AMD user във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-01, 12:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе