Резултати от 1 до 4 от общо 4

S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    39
    #1

    S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))

    Zdraveite imam lap top Toshiba s Video karta S3 Savage IX koqto bi sledvalo da ima TV Out , pone lap topa ima izhod za TV out. Windowsa na lap topa sam si poznava video kartata i si q instalira. Ot izvestno vreme se opitvam da podkaram TV Outa (podkaram = da se poevi neshto na tupiq televizor), no dosta bezuspeshno.

    Vuprosa mi e moje li drivera koito XP kachva da ne podurja TV out? Az li ne pravq neshto kato horata? ili prosto trqbva da se kachi neshto dopulnitelno za da trugne?

    Blagodarq predvaritelno

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))

    Ами като за начало качи оригиналния драйвер на видеокарата ака има въобще такъв за XP.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #3

    S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))

    Аз имам преносин компютър TOSHIBA Satellite с TV out - модел 1800-400. При мен TV out-а по принцип не работи, докато не се натисне комбинацията от клавиши Fn+F5. По принцип на мястото на F5 може да се използва и F4(при баща ми е така, той е с по-стар модел на TOSHIBA Satellite). Просто погледни на клавиатурата на преносимия компютър за символ изписан над съответния F клавиш, изобразяващ 2 дисплея. За съжаление в момента компютърчето ми не е в мен за да ти пратя снимка на символа и клавиатурата. Ако такъв символ липсва, или посочената комбинация не работи, то най-вероятно тогава причината е в драйверите - потърси в сайта на TOSHIBA по номера на модела, те имат добра поддръжка, и ако се налага инсталирай съответните драйвери и/или пачове.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    39
    #4

    S3 Savage IX + TV OUT?? Ima li go :))

    orpamarosa

    Благодаря ти много , въобще не съм забелязал че на ф5 има две мониторчета

    Все осще на съм го тествал защото нещо не мога да си намеря кабела .. .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. S3 savage 4
    От Pesho25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 00:06
  2. problem sus savage 4 pro
    От bandit във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-02, 15:13
  3. savage 3d & win2k
    От july`s във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 16-04-02, 10:17
  4. problem s Savage 4??????
    От mitak във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 05-01-02, 14:58
  5. Savage 3D+TV out+WinME?
    От Stan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 18-07-01, 08:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе