Резултати от 1 до 9 от общо 9

FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    здравейте, вчера си взех един Chaintech FX5200/128b/128ram. Направи ми впечатление че в Dislplay Properties нямам опциа за TV out-a. Имам и една GB Radeon 9000 Pro , тя си има опциа за втори екран, exteded display и т.н. а в настроиките на този GeForce не намирам никаде такива опций ? Незнам дали тези опций се показват щом засече друг монитор, или имам проблем с драиверите и разпознаването на видео картата ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Темата ти не е за тук.

    Не искам да се правя на модератор но тук едва ли ще получиш помощ.

    Постни темата в "Аудио-и видеокарти"

    Така шансовете някой да ти помогне ще са по-големи.

    Успех

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #3

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Включи си първо кабелчето към телевизора за да го "усети" картата и ще се поевят опциите. УСпеХХ!

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Във Video Properties/Advanced/GeForce5200/Troubleshooting сложи отметка на:My connected TV is not being detected



    Иска рестарт, и ако си направил това което ти каза Savich, трябва да се появи.


  6. Gadget
    Guest
    #5

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Включи си първо кабелчето към телевизора за да го "усети" картата и ще се поевят опциите. УСпеХХ!



    <div align="right">Originally posted by Savich - 25/06/2004 : 00:55:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не винаги се появява от орязани драйвери без TV-out. Коя версия са твоите?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #6

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    ами хванах първите драивери които ми попаднаха в мрежата - 60.14 (не са WHQL). Ама аз се съмнявах дали е в дайверите проблема или по dafault тези менюта излизат щом се засече друг device .

    Засега не ми трябва TV out-a, пък и съм в студ. град и тук единственото ТВ около мен е "Велико Търново", а на него няма Video IN [^]



    мерси много за информацията

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #7

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Няма default. Определено драйвърите са от голямо значение.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #8

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Ами записах тиа драивери които не са WHQL понеже бяха най-новите, днес пробвах да запиша едни WHQL но не стана.. Парво ми каза че сегашните ми драивери са по-нови и ме пита дали да ги изтрие, ресетна се PC-то , уж ги истри но след това гледам че пак са си същите и не ми се занимаваше да се мъча с него.. трябваше да запиша имената на драиверите и да ги трия ръчно. незнам дали това е най-правилниа начин в тази ситуациа, ама и под Win98 съм имал такива глупави проблеми.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #9

    FX5200, problemi v driverite.. mojebi ?!

    Не те разбирам какво точно казваш, но инсталация на нов драйвер се прави задължително след като си махнал стария. Разбира се, от Уина или от биоса ще се предприемат мерки за някакво разпознаване на видеокартата, но това не бива да те смущава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам FX5200
    От anger във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-08, 19:25
  2. GeForce3 TI500 vs FX5200
    От g_ishkitiev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 23-06-04, 13:41
  3. ChTech FX5200 256MB DDR ?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 20-11-03, 17:24
  4. GeForce FX5200
    От ma3x във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 47
    Последно: 18-08-03, 09:31
  5. ot kade moga da svalia driverite za Live 5.1 XP
    От mitak във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 18-10-01, 10:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе