Резултати от 1 до 14 от общо 14

Какво му е на видеото....?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    Какво му е на видеото....?!?

    Нека започна малко отдале4е. Преди седмица си купих нов хард 80Гб Екселстор,инаспалирах ВИН ХП, прето4их каквото ми е необходимо от стария и го разкарах /диска де /. Инсталирах нещата от първа необходимост и вси4ко си беше ОК! СЛед 2 дни сложих и SP 2 машината си ба4каше ОК ! Няколко програми за конверт във SVCD и VCD отнови никакви проблеми. Но от в4ера като си пусна игара на машината /имам само 2 игри без тия в УИН-а/ играта си тръгва но вси4ко е на едни линии които си сменят цветовете и по4ти нищо не се вижда... като пусна 3Дмарк-а той си те4е но отново тия линии .... ?!? Стандартните игри в уин-а си вървят, филмите вървят никакви други проблеми ..... ! Смених драйверите на видеото, отворих кутията да не би да е разместена картата / не е/, бях колкнал машината от 1300 на 1400 и я върна обратно ... нищо не помогна само един от вси4ките пъти теста си тръгна както трябва но не разбрах от какво ..... ?! Последнот което сложих на машината бяха драйверите за цифров апарат, а те по принцип не са ми правили проблеми и то пове4е от година съм с тях, с този уин са от няколко месеца! А ся познайте ко му е на тоя "кютук"

    1300 целерон /туалатин/

    дъно i815-47B27X на чайнтеч

    256 рам

    80гб

    mx 440 64ram 128 bit на гигабайт !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Какво му е на видеото....?!?

    Може и да няма връзка, но преди две години имах подобен софтуерен проблем. При много операции видеокартата забиваше, в случай, че няма включено устройство на USB порт. Ако има включено, вървеше ОК. Проблемът се оправи със смяна на 5-6 драйвъра и изглежда беше и във Уина, защото сега съм с драйвър, с който преди не искаше да работи(да чукна на дърво).

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Какво му е на видеото....?!?

    най-вероятно ти е включен vsync. изключи го

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Какво му е на видеото....?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">най-вероятно ти е включен vsync. изключи го



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*03/11/2004*:* 16:13:04</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">това какво е и как се изключва[?][][?]

  6. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #5

    Какво му е на видеото....?!?

    не смятам че е от това - аз имам същия проблем с компа на жената след като и сложих радион - смятам че трябва на ново д асе сложи вина и да се инсталне на чисто със сертифициран драйвер. При мен ядовете се появиха след като сложих радеон ... ама тя е много дълга моита така че..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    Какво му е на видеото....?!?

    wsd е прав,вмесро да си блъскаш главата най добре вземи реинсталирай поне ДХ и драйверите

  8.  
     
  9. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #7

    Какво му е на видеото....?!?

    Това последното не помогна в моя случай .. но пък е лесно изпълнимо


  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #8

    Какво му е на видеото....?!?

    Разбира се може да има точно 18230 причини,това обаче е най разионалното решение[8D]

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Какво му е на видеото....?!?

    display properties -> settings -> advanced -> geforce mx440 -> performance and quality settings -> vertical sync (махаш отметката на application controlled и оставяш off )

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    Какво му е на видеото....?!?

    вси4ко това непомогна! остана преинстал! междудругото линиите са с разли4на интензивност един пат мн слаби друг пат по4ти нищо не се вижда .....

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Какво му е на видеото....?!?

    занеси я на друг комп и провери там как се държи, за да се разбере в картата ли е проблема или в нещо друго...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    Какво му е на видеото....?!?

    нещата се влошиха дотам 4е вобше не можеше да се ззареди вин-а , дори машината се рестартираше и забиваше преди това .. ! преинсталирах вин-а / няколко пати / и установих 4е този проблем се появява след като сложа драйверите на видеокартата ! независимо дали са оригинални от диска или най нови версии .... ! какво да правя .....!?

  16. Yoo
    Yoo е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    34
    #13

    Какво му е на видеото....?!?

    Не инсталирай последните дривери на NVidia защото не се държат добре с MX-440 сложи някакви по стари пред последните или пред пред последните и освен това земи едно Video на заем от някъде (различно от твоето ) смени го и виж дали проблема е от Video-то или се крие някъде другаде имах подобен проблем с АГП Успех

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    18
    #14

    Какво му е на видеото....?!?

    смени картата и пробвай пак

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. От видеото ли е?
    От kor6uma във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-09, 23:46
  2. Проблем с видеото
    От georgikirchev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-10-07, 15:18
  3. Проблем с видеото
    От Dimentora във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 14-06-06, 22:05
  4. Проблем с IGI - 1 май с видеото
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-04, 16:20
  5. Видеото накъсва
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 04-09-03, 11:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе