Резултати от 1 до 3 от общо 3

да си изхвърлям ли картата ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    да си изхвърлям ли картата ?

    здравейте скоро ми се случи следното нещо. Една видео карта gigabyte radeon 9000 pro , реших да я пусна към ТВ-то но нещо имах проблеми с токовете и по точно с нулата. По кутиата ми имаше ток, примерно понякога като включвам монитора кам видео картата излизат искри ), че.. като реших да я пусна към ТВ-то не бях изключил нито тв-то нито пц-то... и когато допрях буксата за тв аут към ТВ-то се чу някакво изпукване във видео картата и просто спря . По самата карта няма нищо почерняло нито прекаснати ленти.. поне аз не виждам.

    Сега картата ми стои окачена като трофеи на стената, но скоро се замислих дали неможе да се оправи по някакав начин ?!

    някои има ли идеи ?

  2.  
     
  3. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #2

    да си изхвърлям ли картата ?

    Няма смисъл от обяснения по добре е хвърли...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    да си изхвърлям ли картата ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">здравейте скоро ми се случи следното нещо. Една видео карта gigabyte radeon 9000 pro , реших да я пусна към ТВ-то но нещо имах проблеми с токовете и по точно с нулата. По кутиата ми имаше ток, примерно понякога като включвам монитора кам видео картата излизат искри ), че.. като реших да я пусна към ТВ-то не бях изключил нито тв-то нито пц-то... и когато допрях буксата за тв аут към ТВ-то се чу някакво изпукване във видео картата и просто спря . По самата карта няма нищо почерняло нито прекаснати ленти.. поне аз не виждам.

    Сега картата ми стои окачена като трофеи на стената, но скоро се замислих дали неможе да се оправи по някакав начин ?!

    някои има ли идеи ?



    <div align="right">Originally posted by g_ishkitiev*-*27/11/2004*:* 19:52:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Имаш ли кабелна телевизия - към телевизора включен ли ти е кабел за нея?? Ако е бил хич не се чуди .Мерил съм разхождат се между 40 и 100 Волта някакви утечки.Преди 3 години се чудех защо като включа S изхода на видеокартата към видео входа на телевизора ми излизаха разни черти и раета които се разхождаха и в звука имаше як брум.При влажно време са по-високи стойностите.

    Положението спаси 1 протектор от 7 лева за кабелна телевизия. Надписа по него е "Зевс 7".На няколко човека съм монтирал такива устройства за да си гледат от компа филми на телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със СД картата на Панасоник
    От Bellov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 18:49
  2. Проблем с видео картата
    От hotcool8 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-05-10, 15:02
  3. проблем с видео картата
    От user25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 30-12-06, 23:16
  4. Видео картата изгасва
    От MAD във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 24
    Последно: 12-12-06, 23:49
  5. Проблеми с LAN картата...
    От rony във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-04, 20:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе