Резултати от 1 до 3 от общо 3

ESS 1989 Allegro Drivers!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    ESS 1989 Allegro Drivers!

    тези хора явно един свестен driver не могат да напишат! тази карта ми я дадоха без driver. дръпнах си един и бях доста изненадан, когато констатирах, че не може да пусне повече от един звук едновременно. като се порових малко се разбра, че може, но през не и да речем през direct канала, а през wave-a! т.е. едното през едното, другото през другото. голямо учудване, понеже стария 1869 го правеше без проблеми! "здраве да е - ще го преживея" си казах.



    преди няколко дни обаче си дърпам друг от site-a им, слагам го и радост голяма! колкото неща пусна - всичките се чуват! радост, ама точно за 5 мин. оказва се че вече нямам eax!



    и така - сега съм пред дилемата: или няма 3d и всичко да се чува, или 3d, но само с един звук. май е трилема: и варианта да си взема един live! за $32



    ако някой има подобен проблем и го е разрешил - ще му бъда благодарен да ми прати driver-a ( то друго разрешение няма де



    p.s. на 98se/me съм пробвал. т.е. не е от оs-а. 2k/хр не смятам да слагам - представям си с техните driver-и какво би станало може да ми изчезне и opengl поддръжката




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #2

    ESS 1989 Allegro Drivers!

    Сложи си XP!! Аз имам ESS1869 и имах подобни проблеми, но след като инсталирах XP всичко заспа! Без майтап..



    --------

    Mix-a-Lot

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    ESS 1989 Allegro Drivers!

    проблемът е с 1989, а не с 1869. 1869 си работи без проблем на 9х/me. 1989 не иска.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Drivers for XP
    От Muko във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 07-04-08, 01:23
  2. стар лаптоп от 1989...
    От devil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-02-05, 23:39
  3. Drivers
    От spun във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 27-05-04, 17:35
  4. Drivers
    От yukmouth във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-04, 20:18
  5. На цирк с ESS 1989 Alegro-1
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 13-06-02, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе