Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

3D Mark2001 SE - ако нямате GF3(4) не го теглете.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #16

    3D Mark2001 SE - ако нямате GF3(4) не го теглете.

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote> Хората които искат ДХ8 - купуват ГФ3/ГФ4.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    По дяволите, заради DirectX ли си купуваме видеокартите?!

    С каква точно карта видя разлика в Aquanox?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #17

    3D Mark2001 SE - ако нямате GF3(4) не го теглете.

    Като четох мненията ви стигнах(съвсем сам) до извода че говорите за различни неща . Yozo казва че просто ще види нови тестове . Те естествено няма да са на нова технология и с нови ефекти (гледани от ГФ2 или по-стари) . И аз ще го кажа че дори когато пуснах 3Д Марк 2001 на моята стара ТНТ 2 ми беше интерестно . Фрейм рейта беше ужасен особено със стария ми селерон но все пак ми беше интерестно . Много тъпо е мадонионците да правят само тестове за най-новите карти . Мисля че е достатично гадно че не вървят хубаво тестовете та вече даже няма да можем въобще да ги гледаме и то с карти които се произвеждат и в момента !! Другото е че "новия" 3Д Марк 2001 SE поддържа-(сега направо ще си го изсмуча от пръстите,щото ме мързи да погледна и го забравих кое от двете беше) vertex или pixel shader 1.3, който не се поддържа от ГФ3 ,но Radeon 8500 го поддържа и това трябва да му даде още малко бройчици повече от на ГФ3

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #18

    3D Mark2001 SE - ако нямате GF3(4) не го теглете.

    Ne dawa broiki nikvi. Samo kirizish shareniika




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 28-05-12, 04:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе