Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Черно бяла картина от TV Out на Gforce 4 mx440

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #16

    Re: Черно бяла картина от TV Out на Gforce 4 mx440

    Даже пристигат с незапоени!!! Но да имат някой ТВ-та ня които трябва да има кжеш на каква Цветова система си, макар че от поне 5 години всичко това е автоматично. Задаваш си от видео картата каквото ти кефни, ако ТВ-о ти е добро нямаш проблеми.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #17

    Re: Черно бяла картина от TV Out на Gforce 4 mx440

    Цитат Първоначално публикувано от t000d
    привет
    мисля че проблема ти се състои във настройките на ТВ аута- по точно-настрой във сетингите на тв аута картината да ти е на PAL sistem
    Има една опция в менюто на картата , там където са сетингите :

    Display properties / Setings / Advanced / GF XXXXXX /

    та там , след като си изкарал черно-бялата картина , търсиш на страницата , точно където задаваш типът на стандарта (PAL ...) , едно падащо меню - от което си избираш Composite S-Video . Така си смесваш сигнала за ярокост и цвят софтуерно и не е необходимо да правиш интервенции по кабелите или буксите . Иначе , ако няма такова налично меню , се прави както каза някой тук - с кондензаторче - 100pF или 1nF мисля че вършеха работа. Успех

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #18

    Re: Черно бяла картина от TV Out на Gforce 4 mx440

    и ас направо се изнервих с моита карта ... 6600 гт какви ли настройки не опитах вече но картина на тв-то немога да изкарам иначе правя capture откъдето съм сигурен,че проблема не е в кабелите или буксите... компоситен кабел ползвам,изключих кабелна всичко ... но нестава пробвах с пал д , пал б ,тв-то също на пал на ауто но ... нищо ... драйвърите ми са сравнително нови force ware 81.98 ... ako може някой стъпка по стъпка да каже как става ...


    e най сетне стана трябвало да цъкна копчето на тж-то което казва,че има нещо ИН видео например ... само нзн как мога да пусна филм да си върви а ас през това време да цъкам интернет напр.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. TOSHIBA 32HV10G- черно-бяла картина с Булсатком
    От astragon във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 05-07-12, 21:14
  2. Отговори: 0
    Последно: 21-02-11, 16:21
  3. GForce 4 MX 440 или RADEON 9200 SE
    От Whiskey във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 14-11-03, 16:17
  4. probemi s GFORCE MX440 64SDRAM NA AXEL
    От zoro_dj7604 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-03, 02:56
  5. Daytona GForce 2 MX @$#@$@
    От DaveMF във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-01, 09:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе