Резултати от 1 до 7 от общо 7

Съвет за озвучаване !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    77
    #1

    Съвет за озвучаване !!!

    Здравейте ,
    Имам карта C media 6ch и аудио система Luxeon J5.1 .Посъветвайте ме кое да сменя за да няма много излишен шум ,особено при движение на мишката ,при усилен усилвател и изключени всичко останали входове и изходи на звуковата карта от аудио настройките.Благодаря!

  2.  
     
  3. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #2

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    Звуковата карта.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #3

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija
    Звуковата карта.
    Да,доста често при вградените(и не само) звукови карти това решава въпроса

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    77
    #4

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    аха а временно по добре ли е да ползвам вградената на дъното ми K7NF2-RAID ,сега съм със cmedia 8738 pci

  6. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #5

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    Ауе, Шекспир, толкова ли е трудно да пробваш коя свири по-добре?
    Или предпочиташ някой друг(например аз) да се поинтересува какви чипове слагат на това K7NF2-RAID(може би на AsRock) и да прецени? Или направо да дойда у вас да пробвам с двете, които имаш и да ти кажа коя да избереш?

    Като размислих, май е най-добре да мина през магазина, да ти купя една нормална карта, да дойда да ти я сложа и да те черпя една бира, а ти между"временно" да не се пренатовариш

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #6

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    намали врътките за сила на колонките от sub-woofera и усилвай звуците от WAVE при вдигнат на макс Master volume. Аз имам на клавиатурата контор за мастер volume и от там намалям при вдигнат на макс WAVE. Също така намали централната повече от останалите. При мен тя издаваше най-много дразнещи звуци. Аз съм със същата 6 канална карта PCI и същите миризливи колонки... но съм набутал баса под дървеното бюро и се чува доста силно и прилично:P като за 70 лв преди 1 година си струваше

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #7

    Re: Съвет за озвучаване !!!

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    намали врътките за сила на колонките от sub-woofera и усилвай звуците от WAVE при вдигнат на макс Master volume. Аз имам на клавиатурата контор за мастер volume и от там намалям при вдигнат на макс WAVE. Също така намали централната повече от останалите. При мен тя издаваше най-много дразнещи звуци. Аз съм със същата 6 канална карта PCI и същите миризливи колонки... но съм набутал баса под дървеното бюро и се чува доста силно и прилично:P като за 70 лв преди 1 година си струваше
    Съвета ти е най-сигурния начин да получиш още по гнусен звук ...

    Проблема се решава с добра звукова карта - не е нужно да се харчат стотици - и евтините кретивки са в пъти по-добри от това дърво ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Озвучаване на помещение 450 кв. метра
    От Julian Yordanov във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 10-03-12, 17:50
  2. Озвучаване на автомобил
    От zdraveniak във форум Автомобили
    Отговори: 7
    Последно: 24-02-09, 20:47
  3. озвучаване за стая
    От tottenham във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-09, 18:54
  4. Озвучаване на хол (DVD с 5.1 вход?)
    От George007 във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 29-08-07, 18:25
  5. Software за озвучаване
    От rony във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-05-04, 10:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе