Hora to se e vidialo che tuka taia tema shte se obsajda dosta vreme. Parvo ne ovhakvai da chuesh dobri visoki ot mp3 nezavisimo na kolko e kodirano. Posle idva usilvatelia.Ako si s aktivni kolonki za po-malko ot 50$ znachi ne e problem da spestish parite za kartata. Shto se otnasia do zashemetitelnite pari i kachestvo na sound moga da vi kaja recepta koiato moje da ne vi se viarva ama e testvana ot poveche ot 10 choveka i naistina rezultata e porazitelen.

1. Ne izpolzvaite nikakvi formi na mp3 dori i Audio CD-ta napraveni ot MP3.

2. Ako niamate pari za usilvatel si napravete. Zen e tochno za balgari www.passdiy.com/apms.html . Edinstevenia problem koito mojete da imate e s ohlajdaneto i konsumaciata na toka ama kato go chuete shte razberete che tova opredeleno si zaslujava. Sravniavan e s Pioneer za 2400 leva i Sony za 4000. Moje da zvuchi preuvelicheno ama tova neshto ti bie. E ne po dizain zashtoto vse pak e DIY.

3. KACHESTVENI koloni. Tam cenite sa otvratitelni ama ako imate priatel darvodelec za 400 leva mojete da si sglobite Voigt Pipe http://indigo.ie/~walton/voigt.html . Uveriavam vi che tepat e detailen zvuk. Ako tova vi se vijda naludnichavo mojete da si zakupite za po malko ot 400 leva Pioneer CS-7070 ili CS9070. Testvano e ZEN+7070. Pri moshnost podadena ot usilvatelia okolo 2x15 watts v staiata stava pogrom. Neveroiatno veren zvuk s neveroiatna sila.

Vervaite mi