Резултати от 1 до 7 от общо 7

звукова карта...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #1

    звукова карта...

    понежее системата ми подържа Supported digital formats:
    Dolby Digital
    DTS and DTS 96/24

    звуковата карта на дъната платка дали си върши работата както трябва или трябва да си купя отделнаа.. която и тя подържа
    Dolby Digital
    DTS ?

    а и както се гласа да взема ресивър ...
    и ако е по-добре да ми предложите някоя друга... до 200 кинта...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re:звукова карта...

    Каква е тя система? Доколкото разбирам, тя има декодери за тези формати, т.е. й поддаваш дигитален звук (SPDIF) по оптичен или коаксиален кабел и тя ги декодира. С ресивърите е същото положението. Т.е. картата ти трябва да може да вади дигитален сигнал, доста го могат, включително и някои вградени в дъното.Файда от скъпа звукова карта има само ако ползваш нея за декодиране от цифрово в аналогово. Най-вероятно системата ти е от нисък клас и няма да усетиш разлика в различни карти които подават дигитален сигнал, така че взимаш просто най-евтината, ако твоята не може.

    Все пак, може и да не съм те разбрал, дай малко подробности! Какво имаш и какво искаш да направиш

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #3

    Re:звукова карта...

    http://www.logitech.com/index.cfm/sp...s/224&cl=US,EN това е глупавата система...
    дъното ми е http://tw.giga-byte.com/Support/Moth...ProductID=2644
    идеята ми е следната дали когато филма подържа някой от 2-та формата.... и наистина ги декодира и възпроизвежда или само с думка нещо там... и идеята ми е ако сега взема някаква звукова карта дали ще е от значение за бъдещия ми ресивър ?
    от пците на кодеците ли трябва да пипам нещо или на ac3 за да разбера дали ги декодира или не... защото на дисплейчето не ми изписваа подобнонещо а съм го пусна на 6 chanala и това е... на всички както и на самия reatltek 6 chanel...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re:звукова карта...

    Така.

    Системата може да декодира цифров сигнал в аналогов. Т.е. трябва да й поддадеш ЕДИН кабел от компютъра - оптичен или коаксиален SPDIF.
    1) Ти това ли правиш?
    2) Ако да - работи ли?
    3) Ако да - какво те притеснява.

    4)Ако картата ти може да го прави това сега, ще може да го прави и с ресийвър. Ако на него смяташ да връзваш тези колонки, безсмислено е - не мисля, че можеш, а и да можеш - безсмислено е.

    П.П. много трудно се разбира какво питаш (Не само в тази тема). Ако искаш да ти се помогне, отделяй малко повече внимание при формулиране на въпросите си!




  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #5

    Re:звукова карта...

    ами 3 кабелчета са .... и 3-те влизат във звуковата... там микрофона за кулонките и другото не знам какво е... ами просто дали вади звука в AC3 и дали разпределя звуците както трябва... не смятам да ги връзвам тия кулонки за ресивъра просто трябва да започна от някъде дори и да ги вържа временно ще ги сменя с нещо друго... до там да стигна добре ако не успява да декодира AC3 примерно какво трябва да стане? няма да има звук? случвало ми се е с доста playeri да няма доста от звуците говора и т.н. пускам го с Windows Media Player classic и всичко се оправя...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Re:звукова карта...

    В момента декодирането ти се прави в картата на компютъра, а не в Logitech-а. Казах ти какво да направиш. Успех.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #7

    Re:звукова карта...

    мерси за съвета ако може направо да изтриете темата защото е безсмислена за другите потребители

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на звукова карта
    От qnkogundito във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 06-09-12, 21:59
  2. продавам звукова карта
    От farfui666 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 15:43
  3. звукова карта
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-05, 19:17
  4. звукова карта
    От iovkito във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-05, 18:57
  5. Коя звукова карта ?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-03, 18:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе