Резултати от 1 до 4 от общо 4

колко гадни са камерите на Mustek?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    колко гадни са камерите на Mustek?

    някой има ли опит с тях? защото ми изгледат много удобни за държане в ръка и тънкото тяло се носи лесно, а и дизайна хич не е лош. за цената има ли смисъл да говорим - при положение, че най-скъпия им модел струва 2 пъти по-малко от най-евтиното МиниДВ на Сони...
    харесва ми и идеята, че снимат директно в мпег4 на СД карта. а ако кажете, че поддържат и 4 Гб (може и 2 да ми стигнат) купувам! все пак ми свидят парите за качествена камера, имайки предвид, че няма да ползвам толкова, колкото фотоапарата.
    хвърлил съм око на този модел.
    интересува ме, дали наистина са гигазле, и ако някъде успея да намеря ревю, защото тия евтините марки никой не ги е*ава

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    286
    #2

    Re: колко гадни са камерите на Mustek?

    За тия пари можеш да си купиш по качественно нещо , забележи само 3Mpixel CMOS сензор. ми че тия са вече по 100 лв . Моето мнене е да изчакаш ,сега след март месец цените ще паднат жестоко на камери и апарати ,говоря ти за цени в долари и евро а не в левове . Има някакво изложение на такава техника мисля че в щатите което е всяка година и то в началото на март и там конкоренцията е жестока , след него цените на доста видове видео и фото техника падат.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Re: колко гадни са камерите на Mustek?

    Изложението се казва CES2008 и в момента върви...
    Продуктите, излагани в момента там, са от най-най-новите модели, до почти прототипи - като примерно лазерният телевизор на Мицубиши. Едва ли нещо от там ще се появи тук...

    В България нищо не съм видял да пада жестоко, че даже обратното - някои от цените падат нагоре. Изключение правят само компютърните части. Всичко останало - аудио-визуална техника, фотоапарати и т.н.т., се продават на първоначалните цени докато не се изчерпят - дори това да трае 3-4 години. справка - вижте цените на CD плеърите на Yamaha, които са модели отпреди 3-4 години. Не са мръднали с нито стотинка откакто са внесени преди години.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #4

    Re: колко гадни са камерите на Mustek?

    съгласен съм, с почти всичко казано от Еди, с изключение на едно - цените на компютърните части. особено при РАМ-а цените са като йо-йо с по 20-30 лв на Гб. днес са 80, утре 100.... за вдругиден не ми се мисли.
    а относно мюстека - ако паднат до 150 лв - взимам го за сега съм хвърлил око на спортната камера на Самсунг, мисля че vp-x300l беше. добра е, но ще чакам да падне и тя. не ми трябва спешно. ако можете да кажете нещо положително за нея, чувствайте се свободни

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mustek, Samsung
    От Anastassov във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 04-07-10, 17:35
  2. Няколко въпросчета отностно видео камерите!
    От MiRMiDoN във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 21
    Последно: 18-12-07, 12:58
  3. Продавам скенер Mustek - 50 лв
    От lynx във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-02-07, 06:42
  4. DVD Mustek V56LM - проблем със субтитрите !
    От vasu във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-04, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе