Резултати от 1 до 7 от общо 7

Moje li da stane hardware konflikt?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #1

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Zdravejte, bihte li mi pomogbnali sus suvet. Dunoto mi e BX Pro, ili kakto oshte se vodi M474 s vgradena video karta SIS 6326 i sound Cimi 8330. Subrah az 30 lw i na staro si vzeh 1 Voodoo 3 16 MB PCI. Dadoh go na edni priateli da mi go slojat. Kakvo sa pravili neznam, no mi razpoznava ot tablicata pri vklicuhvane na pc 3dfx kartata. Gore ot propertiesa na desctopa sushto. Obache v device managera imam i starata s udivitelna. Vlizam v biosa da vidia pipano li e neshto, gledam suvsem drug interfeis ima. V PFD faila na dunoto mi, ne pishe ot Biosa da se izklicuhva vgradenata video karta, predpolagam tova stava s djumper ot dunoto. Molbata mi e da mi kajete, zashto gore v Device managera imam 2 video karti, no defakto Vodooto mi si raboti. Ne che me smushtava chak tolkova tazi udivitelna, ako e izklicuhna zashto pc ne zabravi za Sis-kata. Kogato mi kachiha novata video karta biah na Win 98 SE, a vchera sled format pod Win 2K zabeliazoh tova. Blagodaria

    svetliof




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #2

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Щом си работи, дай му един Remove на старото и не му мисли повече.

    Ако пак се разпознае обаче, явно ще трябва да се изключи от някъде - или от BIOS, или от джъмпер.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    25
    #3

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Stan е абсолютно прав. Аз само ще добавя, че ако не намериш джъмпер или опция за изключване от биоса, иди на опцията INIT FIRST (пак в биоса) и му дай AGP. В някои дъна и така става




  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #4

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Нормално е това . Ако махнеш хардуер от компа или изключиш такъв от дъното драйверите му за виндос - а си остават и си го пише виндос-а . Това не трябва да те смущава обаче . И направи както ти казаха по-горе .

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #5

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Абе, зависи с кой Windows си... Може да остане, може да остане само в Save Mode, а може и да изчезне само.




  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #6

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Kakto vi kazah az sum s win 2000 pod NTFS. Vrushtam az obraza na win98 koito si mi e sus starata video karta, i togava zapochna edno hodene po mukite. Safe mode da mahan starata karta, svaliane na draiverite za Voodoo-to v 4 prez noshta. Sega te se instaliraha, ama v device managera na win98 veche niama udivitelna, a 2-te video karti sa normalno instalirani. Kak bihte me posuvetvali da nameria forum specialno za moeto duno (BX pro, M474). Tam vse shet pisha kak tochno se zabraniava vgradenata Sis-ka. Inache sum dovolen ot Voodoto, moje da e 16 mb, no mi se struva che tam ot kudeto go kupih ne lagvaha filmite tolkova, procesora beshe 366 celeron a moia si e 333. Ima li sushto taka spored vas znachenie dali draivera ako e optimiziran za DX 7.0, a az mu sloja 8, niama da se namali proizvoditelnostta na "dobro gledane na filmi". To bi triabvalo da vurvi po-gladko, no...

    Tazi opciq v biosa INIT FIRST v koi razdel e, ne mojah da ia nameria. Blagodaria




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #7

    Moje li da stane hardware konflikt?

    Ami da vi kaja nakratko kakvo stan avchera. Formatvam pc, slagam chist 98 se, draiverite na vodoo kartata mi, DX 8 i divx 5 da gledam filmi i bsp 8.05...Lagvashe mi na srat wars. No koeto e po-vajnoto pri shut down se gasi monitora a smaoto pc produljava da si brumchi. Triabva az triabva ruchno da zadurja kopcheto za 10 sec, a kutiata mi podurja avtomatichno zagasvane, i vinagi pri vsichkite windowsi se gasi win sam, majche se sbozasiaha 2-te video karti?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. hardware tree
    От eror във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 24-05-07, 13:18
  2. www.hardware.bg - HACKED!
    От spoofer във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 08-09-05, 16:25
  3. Kabelen net za dvama s edin akaunt - kak da stane?
    От stancho_75 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-04, 13:02
  4. hardware?
    От Holp във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-03, 22:19
  5. IDE hardware na SCSI
    От trastikata във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-01, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе