Резултати от 1 до 3 от общо 3

Kabelen net za dvama s edin akaunt - kak da stane?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    76
    #1

    Kabelen net za dvama s edin akaunt - kak da stane?

    Привет, хора!!!

    Брат ми ползва кабелен интернет чрез кабелен модем от една бургаска кабелна телевизия. Скоро и аз си купих компютър и искаме да ползваме заедно интернета. Идеята ни е да свържем двата компютъра директно един с друг само с UTP кабел - без хъб или свуич между тях. компютъра, на кото е вързан модема (през USB-и порта) мислим да инсталираме WinGate, WinRoute или някаква друга подобна програма, която да го превърне в прокси-сървър. Надяваме се по този начин моето РС да се обръща само към машината на брат ми, а не към сървърите на кабелния доставчик. По този начин се надяваме от там да не могат да разберат, че акаунта се ползва от повече от един човек, за да не се налага да плащаме допълнителна такса. Интересува ме според вас това дали ще проработи или при доставчика ще се усетят какво става и съответно да вдигнат "пушилка". Ако смятате че ще ни усетят дайте някакви предложения как можем да ги излъжем, така че да не се налага да плащаме допълнително. Предложете как да вържем машините, каква програма да ползваме за прокси или там каквото смятате че е нужно. Предварително благодаря за помощта на всички.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #2

    Kabelen net za dvama s edin akaunt - kak da stane?

    Защо не погледнеш малко какво е писано досега?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Kabelen net za dvama s edin akaunt - kak da stane?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Защо не погледнеш малко какво е писано досега?



    <div align="right">Originally posted by WISP*-*19/02/2004*:* 12:37:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    тоест, прочети ей тия седем страници...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. kabelen internet za dvama
    От genhack във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 19-11-03, 14:38
  2. Kabelen Internet
    От pavkata във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 26-12-02, 13:50
  3. Moje li da stane hardware konflikt?
    От svetliof във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 19-09-02, 10:21
  4. Kabelen vs. Wireless ???
    От krasi във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 23-08-02, 13:02
  5. kabelen internet ot net is sat
    От koko-bg във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 31-05-02, 02:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе