Резултати от 1 до 2 от общо 2

проблем при свързването на radeon2600pro c LCD TV PHILIPS 42 HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    1
    #1

    проблем при свързването на radeon2600pro c LCD TV PHILIPS 42 HELP

    Здавеите искам да споделя с вас проблема които вазникна при мен . Невазможноста на моята видео карта да подкара лцд телевизора . видеото е ati radeon HD2600pro AGP а телевизора е PHILIPS 42PFL5603D/12 връзката между тиах е чрез DVI>HDMI>HDMI. Пробвах всякакви варианти в момента сам с всички последни драивари на моя комп за всички чаркулиаци и последня каталст център 9.9 . Мъча се месеци наред да го поткарам но не става .Кабела HDMI=HDMI Е изпробван и работи както така и DVI HDMI пеходника. Ще сам ви много БЛАГОБАРЕН за всиякаква помощ която ми беде оказана с савети и предложениа.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #2

    Re:проблем при свързването на radeon2600pro c LCD TV PHILIPS 42 HELP

    И аз имам същия проблем само че при мен видеокартата е NVIDIA GEFORCE FX 5500 а LCD-то е SEG 6262-s.От доста време се опитвам да го подкарам но все не се получава.Значи на авера компа тригва но моя не ще и не ще.Ако някоъ ми кайе как да си задам настроъките и как да го пусна ще сим много благодарен.Мерси предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 11-12-14, 18:00
  2. Отговори: 10
    Последно: 09-01-12, 11:46
  3. Проблем при свързването на ЛСД–ТВ и ЛАПТОП
    От bambuka във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 7
    Последно: 01-04-08, 23:26
  4. Проблем със свързването със Hit.bg
    От shanto във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 09-02-08, 10:55
  5. Проблем със свързването на front panel audio
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-01-08, 16:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе