Резултати от 1 до 4 от общо 4

Soft Quadro

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #1

    Soft Quadro

    Kajete koi ot vas go e pravil i kakav e bil efekta. Sega sam se zaigral seriozno da si pravia takiva opiti - kartata varvi super, no ne puskah Spec i drugi testove predi tova (na GeForce-a) i ne sam ubeden kakva e razlikata - v igrovite ima takava - v 3DMark - okolo 150t., vav Vulpine okolo 6-7 kadara max., no pak uspiava napravo da mi schupi ekrana, taka gi izpliuva kadride , dokato niakoi testove me uchudvat... Pusnah XXX Test predi na GeFotrce-to i mi dava rezultat za OpenGL po-nisak i ot pokazania (spored testa, de) ot RadeonVE, koeto e smeshno, a sega dava rezultat nad 20 pati po-visok ot na tva ATI. Ne mi se poiaviha nikakvi nastroiki v panela na NVidia, makar da izpolzvam za celta Riva Tuner.

    Sega ste si svalia Specviewperf7 i imam baza za sravnenie, taka che ste razbera kakav e efekta. Mayata mi oste ne ia polzvam da rendvam, taka che i tam e rano da kaja neshto.

    Stava vapros za 40.72 driveri.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #2

    Soft Quadro

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki


    Kajete koi ot vas go e pravil i kakav e bil efekta....

    Pusnah XXX Test predi na GeFotrce-to i mi dava rezultat za OpenGL po-nisak i ot pokazania (spored testa, de) ot RadeonVE, koeto e smeshno, a sega dava rezultat nad 20 pati po-visok ot na tva ATI. Ne mi se poiaviha nikakvi nastroiki v panela na NVidia, makar da izpolzvam za celta Riva Tuner.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ми ефекта е че в проф. 3Д приложения имяш Куадро . 1 към 1

    Ако искаш детайли - www.nvworld.ru - Unwinder е ника на автора във форумите...

    http://www.nvworld.ru/ubb/Forum3/HTML/000297.html - за ГФ4/ГФ4МХ например ...

    Бенчове:

    http://www.ixbt.com/video.shtml#3dpro

    Особено този: http://www.ixbt.com/video/profcard/0...-update1.shtml


  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #3

    Soft Quadro

    Az pitah dali niakoi ot vas go e pravil!!!

    Na Unwinder i bez drugo mu pisha dostatachno chesto, a i toi ne e siguren v rezultatite na GF4Ti... - pozariazal e i softquadro programata.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #4

    Soft Quadro

    ъххх, при едита съм резнал факта че съм ГО правил , с ГФ1/2 . Ефект има. Но това беше преди времето на Детонатор 21.хх

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам видеокарта Nvidia quadro nvs 295 256mb
    От zpetrov във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 25-09-11, 10:39
  2. NV Quadro
    От connect във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 02-02-06, 14:07
  3. GeForce to Quadro !?
    От boris във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 08-04-02, 09:09
  4. Дайте мнения има ли смисъл от GeForce X към Quadro
    От King във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-02, 23:21
  5. quadro ot ge force
    От борислав във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 31-07-01, 05:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе