Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

quadro ot ge force

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    7
    #1

    quadro ot ge force

    Здравейте на целия екип на Setcom.Вашата страница е редовно посештавана от мен.

    Още щом видях статията ви веднага си свалих програмката за така да се каже

    редактирането на драйверите и вазможноста да притежаваш quadro.

    Имам ge force 2mx

    320mb sdram

    duron700@900(106x8.5)

    msi kt7-pro2a

    10GB Maxtor

    windows 2000 pro



    При мен оспях само да редактирам драйвери версия 12.41 и 12.60(на asus)

    за win2000 ами кво да кажа не забелязвам разлика в игрите като барзина

    при 3dmark2001 понижението е с 30 точки от 2230 на 2200 при стандартни настроики

    Обаче едно нещо ме притеснява никаде не пише честотата на ядрото и памета

    и това че и ge force tweak не я показва.Зашто е така ако някой знае да пише едно маилче aiwabg@yahoo.com Айде че ме чакат тестове пак после и за тях ще пиша.ЧАО








  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #2

    quadro ot ge force

    Вероятно не си разбрал, но далавера ще имаш само в OpenGL приложенията и то във всички, а нй вече в професионите графични такива. При игрите не би трябвало да се забележи ускорение.



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #3

    quadro ot ge force

    Киро, от кога игрите не поддържат OpenGL?! Хммм, значи нямам нужда от нова видеокарта.



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #4

    quadro ot ge force

    Sorry, ама тва UFO-то е най-тъпия член на Сетком (не че другите са такива де). Ама си е тъп откъде и да го гледаш/ Пуска тъпи постове, направо безсмислени...



    Ако беше малко по-умен щеше да знае, че професионалните графични програми не ползват Direct3D, а само OPenGL, ама той нали... а, да ... повтарям се Е, струва си... нали трябва да се знае.



    Та Quadro е направена със повече функции (т.е. ги съдържа) за графичните (проф) програми, който работят с OpenGL...



    Извинете, че се изпуснах ама вече ми писна да ръси глупости .... даже трябва да го трая още щото ми е съсед и ако не мине през нас поне 1 път на ден значи е дошъл края на света... или е в казармата, но там 15 годишни извънземни май не взимат



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045



    Променено от Dreamer на 24/06/2001 00:37:05

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #5

    quadro ot ge force

    Наистина в OpenGL вече MX-a e Quadro2 MXR и то във всичко, което използва OpenGL. Например Rune в OpenGL изглежда вече по-добре и върви чувствително по-гладко, както и fps се вдигнаха немалко. Като даде човек OpenGL Video Inf в Sandra си е написано:

    Renderer Quadro2 MXR/AGP/SSE

    Преди беше GeForce2 MX/AGP/SSE

    Под D3D разлика просто няма!




  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #6

    quadro ot ge force

    iskam da te pitam s koq versiq na draivera uspq da si napravi6 kartata Quatro za6toto s 6.50 mai ne stana,kazvam maj za6toto programata pokaza successful no v sandra si pi6e GeForce 2MX




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #7

    quadro ot ge force

    "далавера ще имаш само в OpenGL приложенията ", "При игрите не би трябвало да се забележи ускорение."

    Значи според теб игрите не използват OpenGL ?!

    За обидите няма да коментирам (те са ти специалитет).



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #8

    quadro ot ge force

    Abe UFO

    ti mai asociira6 OpenGL samo s igri a?

    OpenGL sa6testvuva mnogo predi da izleze parvata 3D igra koitato da go polzva kato render platforma

    pri kartite ot seriata quadro moje6 da zabeleji6 naistina detailni efekti i razni drugi ekstri v viewport-a na 3D max - tova se dalji na raz6irenite harduerni vazmojnosti na quadro

    po princip uskorenie ne bi triabvalo da ima v OpenGL, kamo li pak v D3D. Vazmojno e uskorenie zamo pri uslovie, 4e bez quadro niakoi raboti se emulirat ot CPU-to...



    A kolkoto do prevra6taneto na obiknoven GF v quadro, o6te pove4e pak po softueren pat... bih kazal, 4e sam tvarde pisimisti4en na tazi tema.



    Ako iska6 FPS i igrite ne ti triabva nikakvo quaro - tova e profesionalna rabota



    ponijenieto na rezultata v 3D Mark se dalji na nerabotosposobnostta na programata- i ia dokazva.



    )) koi li 6te si pozvoli da igrae na quadro. Stava vapros za tebe Walker - ba6ta ti da ne e zastrahovatel. Mnogo me samniava niakoi ot vas da se e dokopval do originalno quadro - i az ne sam vklu4itelno. A tova 4e moje6 da si napravi6 quadro s poialnik i dva rezistora sa palni gluposti. Pak taia programa o6te po zle...



    PS. Pi6e se uspeh, a ne ospeh



    PS 2. Maleeee ne moga da poviarvam, 4e zastavam na stranata na kiro )))))



    PS 3. Razrabot4icite na igri se sasredoto4avat varhu D3D za da mogat po-racionalno da izpolzvat vazmojnostite na GF3




  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #9

    quadro ot ge force

    A Dreamer - nz4i ti e gadno niakoi da rasi prostotii, a?

    Ami ve4e razbira6 kak se 4ustvam az






  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #10

    quadro ot ge force

    Funny, eh!?



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    Co-Owner, Webmaster & Editor, Savage News Int.

    http://www.savagenews.com

    dreamer@savagenews.com

    ICQ #46233045

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #11

    quadro ot ge force

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    iskam da te pitam s koq versiq na draivera uspq da si napravi6 kartata Quatro za6toto s 6.50 mai ne stana,kazvam maj za6toto programata pokaza successful no v sandra si pi6e GeForce 2MX





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Със 8.03, с които 3DMark2001 показва нисък резултат, но реално игрите работят най-бързо и гладко в 32bit.



    Lord-e, в един от, стандартно за теб, дългите ти постове, които обикновенно не чета, ме споменаваш, но наистина не мога да те разбера, какво точно имаш впредвид?

    Ще съм ти благодарен ако поясниш, но ако може по-кратко, щото ако ще чета романи нека те да са от Удхаус...



    Променено от Walker на 28/06/2001 11:44:32

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #12

    quadro ot ge force

    eto ti i edin po-kas



    prosto mi be6e lubopitno kakav tweaker triabva da imam za da si povi6a s 35 % proizvoditelnossta na videoto



    ti nali taka kaza...




  16. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    158
    #13

    quadro ot ge force

    Никъде не виждам да съм споменавал каквито и да е проценти. Ти за 'quadro ot ge force' ли говориш или за съвсем друга тема? Досега си мислих, че си що годе свестен тип и не обръщах внимание какво другите говорят за теб, но започнах да се съмнявам вече...




  17. DIL
    DIL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    138
    #14

    quadro ot ge force

    като се пусне Specviewperf на един от тестовете има 60% ускорение, ама на другите е между 1 и 10% - това на MX/400. интересно дали резултата при GTS и другите версии ще е такъв



    --------===========*==========-----------

    u are wellcome @ http://makak.search.bg/

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #15

    quadro ot ge force

    И аз ще пробвам след някой и друг ден тая джаджа



    Kiril 'Dreamer' Georgiev

    HardwareBG Forum Moderator

    http://www.hardwarebg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. NV Quadro
    От connect във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 02-02-06, 14:07
  2. Soft Quadro
    От geniusloki във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 16-10-02, 15:56
  3. GeForce to Quadro !?
    От boris във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 08-04-02, 09:09
  4. Дайте мнения има ли смисъл от GeForce X към Quadro
    От King във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-02, 23:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе