Резултати от 1 до 4 от общо 4

9800GTX upgrade ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #1

    9800GTX upgrade ?

    Здравейте, директно на въпроса - в момента имам видео карта 9800GTX 512/256 и поради няколко причини мисля че е време за ъпгрейд. Разглеждам какво предлагат хората само че трябва да правя и компромис с цената. 250 лв. ми е тавана. Въпроса е дали е възможно да си купя видео карта с която да ъпгрейдна моята 9800 на такава цена? Така като гледам пазара за около 250 може да бъде купена дори 5хх на Nvidia само че 192bit за сметка на това пък 1гб рам дали изобщо си заслужава ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:9800GTX upgrade ?

    След последните проблеми с NV минах на Ати
    Виж това и прецени дали нее по-добро.
    http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=44122

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:9800GTX upgrade ?

    550 nvidia или 6970 ati - в общи линии са на кантар

    и двете са много по-мощни от 9800, така че разлика ще усетиш на секундата

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #4

    Re:9800GTX upgrade ?

    Еха 2 отговора толкова бързо и то не е от кой да е! Поклон и мерси! Мисля да заложа на NVidia отдавна съм им фен и почти никога не са ме разочаровали кой модел точно ще го измисля и ще се похваля после. Пак мерси за бързите отговори както винаги форума си е на ниво ! Поздравления и поздрави, мерси.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1307775133[/time]_________________________________________________

    Здравейте, освен видео бях решил да си купя още 2гб рам заради win7х64 който просто с 2 не издържа. Отивам вчера в ценлтралния офис на j*R Computers /без реклами/ с надеждата че там има от пиле мляко. Отивам при пъвия странно изглеждащ представител на фирмата и директно му изкачам с въпроса "Искам да ъпгрейдна от 9800GTX" Обаче след 15тина минути мрънкане се разбра че налично там нямат нищо. Предложи ми някаква NV460 която в последствие разбрах че въобще не е зле но пък е далече от NV550 която исках аз. И след още известно разхождане по списъка с наличните аз реших че днеск от тях ще си купя само рам. Така и направих 2х1х1066. Днеска с усмивка още със ставането слагам новите 2 платки паля компа и... не зигрява... махам 2те нови платки и изгрява. Слагам едната - пали, слагам другата - пали. Сложих ги пак 2те и подпали.... иди разбери какво е било... И след кратък тест установявам страхотно подобрение в работата на компютъра си. Бърз прост тест за производителност: пускаме Starcraft 2 na ultra зареждаме някой риплей минимизираме пускаме IE9 с клип от YT успоредно с което зареждаме скайп. Това всичкото отне към 20тина скунди вместо "нормалните" 2-3 мин. Което пък води до размишлението "ако сц2 върви на ултра за какво ми е нова видео карта?" Днеска тегля crysis 2 да видим наистина тази конфигурация как се представя но като цяло мисля да изчакам NV6xx или дори 7хх ще видим half-life2 ep.3 как ще върви. Със спестените пари ще купя на жената печка тая изгоря за 18ти пък и нещо ми писна да и преисталирам котлоните.
    Искам отново да изразя благодарности на екипа на setcom.bg и лични такива на FearMe и Mr. TECHNO за бързите отзиви и размишления! Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Видеокарта GAINWARD 9800GTX+
    От skindy във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 15-08-12, 13:49
  2. Продавам Palit 9800GTX+ 512MB
    От telemmaite във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-11, 13:03
  3. Продавам Galaxy 9800GTX+ 512 DDRIII PCI-E
    От boji4a във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 28-05-11, 11:12
  4. проблем със HD сигнала към LCD-TV с 9800GTX+
    От vanhallen във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-10-08, 15:26
  5. 9800GTX Проблем
    От Az_sum_bre_ombre във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 08-05-08, 18:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе