Резултати от 1 до 8 от общо 8

Деактивиране на видео карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    4
    #1

    Деактивиране на видео карта

    Та, въпросът ми е следния - как да си деактивирам вградената видео карта за да си сложа и активирам тази ,която възнамерявам да си купя ,защото не ми се ходи в сервис само за да ми я поставят.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Деактивиране на видео карта

    Зависи от дънната платка, при някои в момента в които сложиш външната, се изключва вградената. При други ще ти се наложи в BIOS-a да окажеш коя видео карта да ползва.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    4
    #3

    Re:Деактивиране на видео карта

    Аха,мерси за инфото предполагам ,че от Device Manager на BIOS и тъй като вече съм направил тема ще се въспозвам с още три въпроса.

    1)Мисля да си порачам видео картата по интернет, смятатели ,че е добра идея?
    2)Процесорът ми е AMD Athlon(tm) 7450 Dual-Core добър ли е?
    3)Не съм наясно кой точно е pci-e флопа можете ли да ми кажете, слагам снимка на компютъра си.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Деактивиране на видео карта

    1 няма значение от къде, само да знаеш, какво искаш и дали е добро, за парите си
    2 процесорът ти е доста слаб и ще спъва картата, за това не взимай нещо много скъпо, докато не го смениш
    3 онова жълтото, дългото

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    4
    #5

    Re:Деактивиране на видео карта

    Спрял съм се на Sapphire Radeon HD5770 ще има ли някакъв проблем с процесора?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1315213029[/time]_________________________________________________


  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Re:Деактивиране на видео карта

    Проблеми с процесора няма, въпроса е дали процесора може да обработи толкова информация, че да я подава към видеокартата
    Проблеми с интернет пазаруването не виждам, аз хем продавам, хем пазарувам постоянно...
    Виж вече ако имаш в предвид да купуваш от чужбина, може да имаш проблеми с гаранцията...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    4
    #7

    Re:Деактивиране на видео карта

    Значи да купувам смело,макар че заради процесора може би картата няма да може да работи с пълния си капацитет така ли да разбирам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #8

    Re:Деактивиране на видео карта

    да

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 26-01-11, 00:05
  2. Продавам CPU, Видео карта, LAN карта и модем
    От Ice___Cool във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-10, 22:26
  3. Отговори: 1
    Последно: 01-11-07, 01:08
  4. Видео карта
    От tano_karidi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 03-11-04, 16:39
  5. Видео карта
    От neon във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-03, 22:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе