Резултати от 1 до 9 от общо 9

Нова видео карта.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    8
    #1

    Нова видео карта.

    Здравейте!
    Докато си търсих нова видео карта съдбата ме докара в този сайт .
    Понеже не разбирам много, искам вашето мнение :
    каква видео карта мога да си взема за моята стара щайга.
    Дънната ми платка: Gigabyte GA-K8N51GMF http://www.gigabyte.bg/products/page/mb/ga-k8n51gmf/
    Процесор : AMD Sempron 2800+ (1,6Ghz 8x200) http://products.amd.com/(S(mg0kqbnno...il.aspx?id=170
    Рам : 2x1GB
    Картата да бъде до 120 Лева!
    ПЦто го използвам да игри.Да знам не е много мощен,стига ми за това което играя , но ми насича леко.
    Препоръчайте ми някоя карта с която ще мога да играя и по новите игри, дори и на малки детайли
    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Нова видео карта.

    не си казал каква е настоящата ти карта, но в общи линии каквато и по-нова да вземеш, процесорът ти е прекалено слаб за новите заглавия, а за смяна на процесор само няма как да се мисли, защото за 754 просто няма мощни в съвременния смисъл на думата

    иначе си с PCI-E, което означава, че можеш да сложиш всяка съвременна карта, включително и тези по 1000лв

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    8
    #3

    Re:Нова видео карта.

    Ясно , ами аз в момента играя lineage 2 , и просто искам да я напъна малко на по голени детайли , иначе сегашната ми е вградена Nvidia geforce 6100 nforce410 256 mb нещо такова , знам също, че е DDR1 , така че ако има нещо по хубаво от това за пцто ми моля кажете

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Нова видео карта.

    може да ти прозвучи смешно, но всичко е по-силно от вграденото ти 6100

    ето ти примерно тема, в която се продава несравнимо по-мощна карта от твоята https://forum.setcombg.com/index.php/topic,52437.0.html , но имай предвид следното:

    1. картата иска доста ток. с какво захранване си? ако си с някое немарково 350W по-добре не рискувай

    2. картата не е от най-малките по размери и не влиза в някои по-малки кутии. при интерес накарай Holy2Lord да й измери дължината, а ти съответно дали ще ти стигне мястото

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #5

    Re:Нова видео карта.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    може да ти прозвучи смешно, но всичко е по-силно от вграденото ти 6100

    ето ти примерно тема, в която се продава несравнимо по-мощна карта от твоята https://forum.setcombg.com/index.php/topic,52437.0.html , но имай предвид следното:

    1. картата иска доста ток. с какво захранване си? ако си с някое немарково 350W по-добре не рискувай

    2. картата не е от най-малките по размери и не влиза в някои по-малки кутии. при интерес накарай Holy2Lord да й измери дължината, а ти съответно дали ще ти стигне мястото
    не виждам защо се подигравате на човека, вградените видео карти не са за игри,и второ може да си вземе някоя видео карта,която не гълта много ток,и трето не виждам смисъл,предвид останалите компоненти да се хвърлят много пари за видео,така че може да погледне цените в магазините и да си вземе някоя видео карта за тези пари,който е казал че има,или да намери втора употреба,решението е негово

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Нова видео карта.

    подигравам!?
    отправям предизвикателство да ми бъде показан един мой пост, в който се подигравам на някого

    1. решението да се дадат 120лв е негово, а не мое, че да бъда "обвиняван", че го карам да дава много пари
    2. за 120 трудно ще вземе нещо ново, което да се доближава до 4850

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    95
    #7

    Re:Нова видео карта.

    Аз съм показал в предишния си пост където FearMe се присмя на вградената видео карта,това за мене си е присмиване.Второ че тази HD 4850 може да е по-добра,но не значи че ще се представя по-добре,така или иначе автора на темата не го бърка,че ще играе с някой и друг кадър по-малко. Трето защо точно ATI Radeon,може да иска Nvidia. Четвърто новото си е ново. Да не се измъква FearMe със сменяне на темата,аз не съм казал колко пари да дава,нито съм казал че някой някого кара да дава пари,но да се показва обява от трети потребител във този форум е излишна реклама

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    8
    #8

    Re:Нова видео карта.

    Някой хора могат да се подиграват на вградената ми видео карта, но ми служи доста добре около 4,5 години!
    А за покупката не ме интересува каква марка е , просто искам по-нагоре споменатите игри да не ми насичат

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re:Нова видео карта.

    Както ти казах на ПМ какво видео няма да сече
    Трябва да смениш и Процесор.
    Имам и едно 3200+ Атлон, който е далеч по-добър от този Семпрон.
    1,6 GHz 128к Cache срещу 2.2GHz 1 MB Cache.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам видео карта нова!!! 30.00лв.
    От AsenMateev87 във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 14-02-11, 20:30
  2. нова видео карта съвет ме
    От icxan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 27-05-10, 12:18
  3. Нова видео карта - проблем
    От arhivator във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 18-01-09, 01:29
  4. Нова видео карта
    От konchetooo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 21-12-08, 16:01
  5. търся съвет за нова видео карта
    От diaflin6 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 30-04-04, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе