Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Axle GF4 4200;пълна пръчка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    54
    #1

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Много хубави работи бях чел за тая карта,и си взех...трабва да ви кажа,че съм силно разочаровам:не стига че не се оверклоква грам,дори на чиповете нищо не пише,ми и радиатора ми остана в ръцете като я свалях снощи:на всичко отгоре ТВАУТ не трагва,както и да го мъчех,и от време на време като поиграя повече се появяват артефакти

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Може да е дефектна.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #3

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    losho

    ... wse pak MOST computers sa sponsora na tozi test, blagodarenie na koito predpolagam si kupil tazi platka

    logichno e sled kato tazi firma e sponsor da prodawa SAMO hubavi neshta.



    wsichki statii w comexgroup.com spored men sa mente. Kakwi prehwaleni monitori, ama all e THE BEST. awtora kazwa samo "ne moga da zabeleja" "ne se zabelqzwa", "tova e edin ot naj-dobrite"... itova se powtarq za wsichko, koeto testwa.



    govori za "fokus" na LCD ekran :PPPP hehe, dawaite momcheta, sponsorite ste ima, kakto i lameri.



    Vmesto da se iztaknat nedostatacite na produktite, w comexgroup se govori samo kolko best, super i neweroqtni sa neshtata.



    Principno uwajawam nachinaniqta na comexgroup, no sam krajno razocharowan ot stila, standartnoto ramkowo testwane s edni ot naj-ozvestnite i useless testowe... prosto oshte edin obiknowen hardware site, kojto ne blesti s nisto.



    moqta GF ti4200 8X se oc do 295/649




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    AGP X 8 !? Колко Video RAM?

    Това което си постигнал с нормална перка не е зле!?

    Ти от МОСТ ли пазаруваш []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    54
    #5

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Момчета,как ше е дефекта [:-banghead]...все пак тва е втората която взимам,и доколкото знам дилъра ми ги взима от Мост,първата също беше такава,само дето не и падна фана...ебати и дърветата са тия Axle:120$ за нищо,ей така хвърлени на вятъра...м/у другото аз се подведох точно от статиите на Комекса и от добрите думи на някои хора в Сетком...не искам никой да се обижда,но факта си е факт;пръчки безподобни

    Направо нямам думи;все пак един продукт би трябвало да се хвали когато се тестват няколко бройки от него,а не единична

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #6

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Мой човек, аз също много изприказвах за тази карта, НО за бройките и партидите от преди месец някъде.... тогава бяха някакви леко червеникави карти, тези сега чувам, че са зелени.... [:-bigeyes2]



    Има голяма разлика, пък и хората трябва да знаят, че от тези новите трябва да се пазят...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #7

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by pentagod


    wsichki statii w comexgroup.com spored men sa mente. Kakwi prehwaleni monitori, ama all e THE BEST. awtora kazwa samo "ne moga da zabeleja" "ne se zabelqzwa", "tova e edin ot naj-dobrite"... itova se powtarq za wsichko, koeto testwa.



    govori za "fokus" na LCD ekran :PPPP hehe, dawaite momcheta, sponsorite ste ima, kakto i lameri.



    Vmesto da se iztaknat nedostatacite na produktite, w comexgroup se govori samo kolko best, super i neweroqtni sa neshtata.



    Principno uwajawam nachinaniqta na comexgroup, no sam krajno razocharowan ot stila, standartnoto ramkowo testwane s edni ot naj-ozvestnite i useless testowe... prosto oshte edin obiknowen hardware site, kojto ne blesti s nisto.<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Знаеш ли кое най-мразя у хора като теб? А?



    Когато говорят само да си проветряват устата и да дигат прах в очите на хората... що говориш без факти бе моето момче? Или ти само така можеш?



    Такива разбирачи като теб ги има под път и над път, с нищо пък ти не блестиш над другите - винаги ще има подобни като тебе, не се сили да си нещо по-различно.



    Аз съм съгласен да присъстваш на един от моите тестове на каквото и да било, да гледаш какво и как правя. Обаче за да присъстваш ще плащаш по 10лв. на минута присъствие, щото си от най-оборотните и от най-разбиращите - тъкмо ще можеш да ме поправяш в движение кое и как да правя.



    Даже имам по-добра идея - направи си сайт, ама най-добрия и най-обективният сайт да стане - толкова "обективен", колкото ти го искаш да те видим какво толкова можеш и за какво се бориш!



    ЕЙ аман от разбирачи! [xx(]

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #8

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    hehe, nqma da komentiram za prisastvieto mi na testowete.



    eto primer:



    - Фокус - Както и очаквах фокуса беше еднакво добър в всички краища на монитора, както и в центъра.



    http://www.comexgroup.com/videosyste...7/adi_s710.htm



    kak moje da se priwejda ponqtie fokus za LCD ekran. koe se fokusira?

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #9

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    zasto ne predupredi horata.

    kazwas



    "__Мой__ човек, аз също много изприказвах за тази карта, НО за бройките и партидите от преди месец някъде...."



    zasto ne izprikazwa wsichko tova w statiqta na saita, za da znae TVOQ chowek da wnimawa?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #10

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Няма и нужда да коментираш присъствието ти на тестовете, нищо ще е нужно, нито ще е в положителна насока.





    За фокуса - в по-старите си ревюта съм казвал, че говоря за "фокус" при LCD само като предимство пред CRT мониторите т.е. изтъквам черта на LCD-тата ( липса на замазване на картината и отлична четимост на текст споменато като "отличен фокус" ), а не говоря за наличие на фокус какъвто е при CRT-тата....



    НО, щом има нужда за в бъдеще ще указвам с допълнителни изречения в скоби какво точно имам в предвид за индивиди като теб, за които ЯВНО има нужда от доуточняване поради липса на логично течаща мисъл....



    Със здраве.





    P.S. Знаеш ли значението на понятието "Спонсор"?!?

    Първо да те открехна, че картата беше предоставена от Argus ( поне тази, дето беше у мен и направих големите резултати с нея ), а не от MOST!



    После спонсор ( според теб ) е фирма, която ти дава нещо и си плаща за да пишеш за него ( или направо ти оставя продукта ) - е, да те разочаровам малко.... нито картата беше предоставена за тестове, нито пък от Argus дадоха и лев да се пише за нея - трябваше ми GF4 Ti4200, дадоха ми AXLE!



    И то много добро AXLE, ще го кажа още веднъж! Картата беше перфектна от горе до долу като изключим кофти залепеният радиатор, който нямаше да падне сам никога.



    Заключение: Когато не знаеш за какво говориш или нямаш какво да кажеш, то не го казвай тук. Аре! [!]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #11

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by pentagod


    zasto ne predupredi horata.

    kazwas



    "__Мой__ човек, аз също много изприказвах за тази карта, НО за бройките и партидите от преди месец някъде...."



    zasto ne izprikazwa wsichko tova w statiqta na saita, za da znae TVOQ chowek da wnimawa?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Статията за 57 видеокарти не съм я писал аз. Още - "новите" карти са на пазара от около седмица и половина т.е. малко след нова година, най-новата партида... Ревюто беше напревено преди Нова Година -> карти от предната партида...!



    Очакваш да тествам абсолютно всяка бройка на AXLE или каквато и да е там фирма, която пристига в BG за да се избягват подобни проблеми?!?

    Ходи на терапевт....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #12

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    И в краина сметка доколкото разбрах старата партида са били някакви леко лилави а пак новата зелени или греша? ( защото и аз сам решил да си взимам на AXLE )

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #13

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    както и да е маи ще си взема една на CHAINTECH

    вярно че е с 20$-тина по скапа ама поне няма да налучквам.Или и те имат калпави партиди ?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #14

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    Aбе Молов много скачаш нещо. Що така?

    Я се дръж нормално. Човек трябва да се научи и малко критика да търпи.А да не говорим за добрия тон дето го държиш.


  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #15

    Axle GF4 4200;пълна пръчка

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mitko744


    Aбе Молов много скачаш нещо. Що така?

    Я се дръж нормално. Човек трябва да се научи и малко критика да търпи.А да не говорим за добрия тон дето го държиш.



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    За инстинска критика винаги съм готов, такава, която наистина е критика..... Не глупости, дето някой ги е измислил и е чуди как да извади из под вола - теле.



    А как ще се държа мисля да не е твоя работа, нали така?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Firefox 4 пълна боза
    От Compare във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 18-04-11, 10:05
  2. Store.bg - Пълна загуба на време...
    От kod във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 02-02-09, 16:26
  3. Пълна излагация!!!
    От TIMBERLAKE във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 25-10-08, 00:34
  4. "THE VILLAGE" - Пълна селяния...
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-04, 09:57
  5. Kade moga da kupq AXLE GF4 4200 64mb i po kva cena
    От The Minister във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-02, 19:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе