Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #31

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    LUDIA - за кирилица пробвай тука:



    http://free.hit.bg/injinera/dloadmnu.htm

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #32

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Aquadark


    *OFF-TOPIC*



    LordofEvil, това е малко off-topic (нямам навика да пиша лични съобщения, а и не знам доколко ще им се обърне внимание), за което се извинявам на всички участници в темата, но от къде си взел Olivetti SE waterproof keyboadr (хехе - кийбодЪР



    *OFF-TOPIC*





    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ха ха, малка грешка. А историята е дълга. Тая клавиатура дойде преди много време с некво марково ПЦ, тогава беше PS2, аз резнах кабела и и сложих петица, щото моето дъно тогава беше такова. После дойде на мода PS2 и за жълтите компове и сега карам с преходник, мислил съм за друга клавиатура, тази екстри няма, но е страхотно здрава, издържлива, не се цапа, като я чистя я слагам под душа. Самата и конструкция е страшно масивна, а за качеството на клавишите няма да говоря. Първо я ползвам от поне 4-5 години, играл съм какво ли не на нея, никога не съм имал роблем с отказващ клавиш, а и самия начин по който се натискат е ... не знам, но клавиатурата е супер удобна за писане... аве номер 1 е. Ако намеря такава ще си взема още една... ама няма, веднъж намерих нещо в нета, и се оказа че струва към 30$. Пак повтарям няма екстри, на доста време е но не изглежда стара.



    Колкото до това къде я има... нямам представа, ще ми се да си взема още една ако тая се прецака.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #33

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LUDIA


    Ami geniusloki ako ne ti se obyasnava kakvo oznacava nika ti, kazi im da nameryat knigata na ZELAZNI "DONNERJACK", tam si pishe [:D]!!!

    A za tezi koito iskat vednaga, ama vednaga:

    genius loci- дух покровител на мястото(лат.) A za tova dali NVidia sa se posrali ili ne, ne me ebe, stoto ne sum tolkoz LUD, ce da hvurlyam pari na vyatura, kolkoto da si napravya svesten upgreid- hehehehe. Ade sus zdrave, puk koito ne go kefi ce pisha s latiski bukvi, ha da mi kaze kato sum sus Bulgarskiyat Interface na XP-o, kak da si sloza i poneticna klaviatura, a ne samo po BDS. Stoto tui po BDS e edna golyama prostotiya, az sum sviknal na poneticnoto pisane, Mamka im, a te samo po BDS- naprava mi e.....t mamata.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Бе опитвах се с книгата ма не стана - и то щото като се регистрирах сбърках "с"-то с "к"....мааани..хехе - радвам се че поне още някой чете Зелазни...[:D]



    Я гледай ти..670 поста..бе аз в един ден, в един час направих и тука и в hardwarebg.com по 670 поста..и на двете места днес минах 666![xx(]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #34

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    [:-thumbu]Хехехе, Браво Кайсо, много съм доволен[:D]. Имаш една голяма бира (1л.) от мен през лятото.

    GENIUSLOKI, и аз като теб имам една стара клавиатура COMPAQ, но за руският пазар. Незнам колко ти е готина ОЛИВЕТИ-то, но мойта тежи само към 1-1,5 кила, щото под платката има пластина от неръждаема стомана около 1-1,5мм. дебела. ХЕХЕХЕ, много е здрава, много държи на бой, стото като ме ядоса някоя игра или ДЪРТАТА(майка ми) обичам да си я поудрям "лекичко"[}}:-|>>]. Аде със здраве.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #35

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    Хехе..LOE беше с клавиатурата...не аз...



    хъхъ- ей..и ти си един луд [:D]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #36

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta

    geniusloki - aaaaa to moia nick istoriata mu e dulga - purvo si biah krustil edinia hard taka hehehehehehee ))))) Inache to si znachi neshto, no sega me murzi da obesniavam kakvo, zashtoto ne e kratko (obiasnenieto de Tova s akronima mi hrumna sluchaino da - izdirih edin sait i si generirah

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #37

    NVidia zatvarjdava poziciata na dogonvashta





    еий..опасен си...ма ще си го направя нещо подобно..да не се сърдиш някой ден като го измисля как да стане..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 12-09-13, 00:55
  2. Nvidia 8400GT vs Nvidia Quadro fx1400
    От DENITO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 05-03-12, 21:00
  3. nVidia
    От extreem във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 17-03-03, 23:38
  4. Quote: "NVIDIA AGP 8X GPUs..." www.nvidia.com
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 11-10-02, 15:53
  5. ati ili nvidia
    От cuci във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 36
    Последно: 24-04-02, 00:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе