Здравейте,

Ще помоля за помощ относно проблем с HDMI изхода на лаптоп Asus G51J-X3, с GPU NVIDIA GTS360M,компютъра е на около година и половина,беше му сменяна дънната платка от оторизираният сервиз в БГ.Преди смяната на дъното не съм имал никакви проблеми с порта,нямах време да гледам ТВ и спрях да го ползвам.Наскоро обаче си купих нов телевизоr,LG LW579 и реших го свържа.Имам два HDMI кабела,като с единият телевизора засича входен сигнал,но екрана на лаптопа изгасва(на ТВ-то не излиза нищо просто телевизора засича че входа е активен).Опитах с бутоните fn+f8/f7 и нищо,не иска да върне картината към примари дисплея на лаптопа,компютъра не реагира и трябва да бъде рестартиран за да се оправи.Опитах в safe mode, там работи,което на мен лично ми говори че има проблеми с драйверите.Преинсталирах няколко вида драйвери,като опитах с по-стари и много по-стари , но отново никаква следа от сигнал на екрана на ТВ-то.Опитах да го подкарам на windows 7,windows vista, и ubuntu. При windows Vista успях да го подкарам преди да съм инсталирал драйверите,но след тяхната инсталация пак нищо,ТВ-то не засича сигнал,а компа трябва да се рестартира .Промених настройките в device manager като настроих display-a като Digital Flat Panel 1920x1080.Опитах и с промяна на резолюцията,отново греда.Както виждате опитал съм почти всичко възможно,моля за идеи!!Благодаря на всички които ще се включат.